ТихоЯ• 29 января 2015
Дівчат по карточці підскажіть (з номеру 10060 прийшла смс)
Доброго дня всім. Дівчат, підскажіть, ситуація наступна - дала вчора реквізити на оплату покупцю ( в мене карта не приватбанку, але через приват 24 поповняється - власне завжди мені так і оплачують) - через пару хв. прийшла смс з текстом, що мій картковий рахунок поповнено з номеру 10060 - але ж карта в мене не приват - нічого не розумію. Коштів на рахунку досі немає - зазвичай зараховувались за пару хвилин. по номеру тел і прізвищу все ок в інтернеті. номерем користуються ще з 11 року - ну тобто не повинні бути шахраї...
Дівчата, що підскажете?
ТихоЯ
• 29 января 2015
забула зазначити - смс прийшла перший раз - зазвичай нічого не приходило.
Я такая боевая• 29 января 2015
поки гроші на рахунку не побачите, нічого нікуди не відсилайте. і скажіть покупцеві, щоб зберіг чек, якщо через термінал оплачував. я вже й не знаю. але раптом якийсь новий тип афери.
Зам. зав. Анонима• 29 января 2015
если она при оплате указала ваш номер, то ВАМ смс прислал сам приват.
ТихоЯ
• 29 января 2015
Ответ дляЗам. зав. Анонима
але ж картка в мене не їх, так можна? я просто їх послугами не користуюсь вже пару років - не знаю що в них і як
Я такая боевая• 29 января 2015
Ответ дляЗам. зав. Анонима
точно, у приват 24 є платна функція про повідомлення отримувача смс-кою! ось платник нею і скористався.
ТихоЯ
• 29 января 2015
Ответ дляJasper
карточка не приват, просто подождите объяснений от покупателя. Вы уточняли покупателю, какого банка у ВАс катрочка?
звичайно, я реквізити завжди в письмовій формі вказую - там і мфо і зкпо, і сама назва мого банку
Aroma-Dreams• 29 января 2015
Мне тоже так приходила типа зачислено, но зависли на лиг пее... Это обман!
Зам. зав. Анонима• 29 января 2015
Ответ дляТихоЯ
так вам смс пришла не на карту, а на номер, указанный человеком, при платеже, там есть фукнция оповестить получателя. Приват автоматически присылает на указанные номер смс.
ТихоЯ
• 29 января 2015
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Дівчата, дякую за інформацію. не знала що в них є така послуга. Трошки заспокоїли - значить чекаю поступлення.