Ума Палата• 01 февраля 2015
Як я попалась на обміні(
дівчата розповім вам як наважилась зробити обмін своєї речі на інші!
домовились все уточнили
так вийшло що не встигл відправити в той же день так як затримали на роботі і відправила пізно ввечері і виїхала вже на наступний днь посилка
пішла я отримувати куртку+ біжутерію з сваровські)), а коли відкрила то замість куртки тканини отримала куртку дермантин)))
замість сваровські пласмаски..)
коли я перетел. то дівчина почала мене звинувачуватиі грубити потім взагалі поклала трубку...
я бистренокь вернулась на нову пошту свою посилку яку відправила написала заяву на поврнення а цю відправила назад її і все оплатила ..
потім отримую кучу смс від неї... негативного характеру і ось дивлюсь вона писала що все в оголошені вказала що то пу-кожа а не тканина, дивлюсь да є але іншим шрифтом(десь швидко вставляла..)
а сьогодні знову дивлюсь не має того що то п-у кожа навіть вчоранші скріншоти зробила і сьогодніші.)
а я як по совісті взяла і переслала їй за свій кошт + одну свою + поверненя до мене і просто виложила 75 грн на три посилки((
от такий обмін
домовились все уточнили
замість сваровські пласмаски..)
от такий обмін