с мужем не живу уже больше 10 лет, только три года назад развелась официально и подала на алименты, о увы ,,их некто не платит,письмо лежит в исполнительной службе. но ничего не кто не делает, как быть дальше с мужем не общаюсь, о нем почти ничего не знаю, знаю только что женился.Я тоже вышла замуж маленький ребенок, старший сын уже учиться. поступил в коледж, учиться по контрокту, подскажите, смолу ли я что то добиться, если опять подать в суд???
тая фатин туту• 02 февраля 2015
в міліцію писати потрібно, в мене коли пройшло пів року як не платив написала заяву в міліцію про притягнення до кримінальної відповідальності .... мені листом дали отворот (написали в поясненні .. то номера карточки не знав, то взагалі не знав що йому аліменти платити..хоча сам присутній був на суді вообщім брєд!))) після того залишила на гарячу лінію скаргу на міліціонера ... трішки зашевелився але покищо без результату .. ось уже пройшло ще пів року буду знову писати в міліцію по притягненню до кримінальної відповідальності