Я Главная• 03 февраля 2015
Муж по уходу за ребенком до 4 лет
Попадает ли он под мобилизацию?
Я Главная
• 03 февраля 2015
Ответ дляНаталья Швец
А он продлил справку на полгода? Или еще нет?
После 3 лет сразу оформил,я вышла на работу.
Пуки-куки• 03 февраля 2015
Вибачте, що не по темі. Але як продовжити до 4 років, як взяти цю довідку? Ми хворіємо часто (раз в місяць, а буває і два). Наш педіатр, трохи не адекватна, часно з нею конфліктувала так як запізнюється на прийом постійно на 30-40 хв. У іншого педіатра можна? Яка взагалі процедура? Дякую всім!
Наталья Швец• 03 февраля 2015
Ответ дляЯ Главная
Так, эта справка каждые полгода переоформляется. Когда ему переоформлять?
Наталья Швец• 03 февраля 2015
Ответ дляПуки-куки
Краще Вам подружитися з педіатром. У іншого можна тільки в тому випадку, коли Ви офіційно відмовитися від діючого педіатра.
Я Главная
• 03 февраля 2015
Ответ дляНаталья Швец
В декабре повторно подавали.