Бабайко• 07 февраля 2015
Девчонки, где и какие покупаете спорт. бюстгальтеры?
Подскажите пожалуйста хорошую фирму, можно сайты. Я в этом деле не бум-бум, а хочется что б комфортно и хорошо держало
Мюллерная• 07 февраля 2015
На розмір В мабуть, не так принципово. А от на розмір Д важливо, щоб широкі лямочки були, щоб ззаду вони наче перехрещувалися, зросталися, а потім знову розходилися, щоб форми чашок були кроєні, з подвійної тканини. це за моїми спостереженнями. Бігати і й стрибати в такому ліфчику набагато легше