Компас Ижевска• 10 февраля 2015

Мазанина між місячними

У мене були 19 днів тому перші місячні після пологів(на ГВ, малюку більше року). уже 2 день жовтувато-червоні виділення, щось схоже як починаються місячні але не посилюються, закінчила приймати якраз антибіотики від ГРІ. що це може бути?
Дюймовочка• 10 февраля 2015
Менструальный цикл восстанавливается после ГВ, все норм. Если вам неспокойно, сходите к гинекологу

Дую ветер• 10 февраля 2015
дисплазии нет?
автор Компас Ижевска • 10 февраля 2015
Ответ дляДую ветер
дисплазии нет?
я останній раз була в лікаря більше року назад все було добре, зараз не знаю
Для драки• 10 февраля 2015
В мене відновлювався цикл десь 4-5місяців
Дую ветер• 10 февраля 2015
Ответ дляКомпас Ижевска
может и беременны, если у вас ППА, часто именно когда годик ребенку вторая беременность наступает быстро
автор Компас Ижевска • 10 февраля 2015
Ответ дляДую ветер
у мене останній ПА був за 3 дні до місячних і вони були нормальні досить обильні, я про таке тому навіть і не думала
Кина_не_будет• 10 февраля 2015
Лучше поцти к Гинекологу. После такого мне поставили диагноз Гиперплазия ендометрия, но не рожала
спальное место• 10 февраля 2015
однозначну відповідь може дати тільки лікар після УЗД
Може бути просто відновлення циклу, але мазня в середині циклу буває ще при ендометріозі і при поліпах. Але думаю, що у Вас перший варіант)