Чебураха с перцем• 14 февраля 2015

хто може позичити 350 грн до вечора? дуже потрібно на 8 ранку

хто зможе виручити? дуже потрібно саме на ранок , ввечері віддам годин у 7
Сергей Юрьевич Беляков• 14 февраля 2015
на черное не ставтье

автор Чебураха с перцем • 14 февраля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
на черное не ставтье
вибачте, я не зрозуміла вас
Бубль Гум)• 14 февраля 2015
вам уже хотели помочь в прошлой теме
Не обижаюсь• 14 февраля 2015
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
на черное не ставтье
она чет-нечет ставит)))
Ответ дляСергей Юрьевич Беляков
на черное не ставтье
ааа ні ви не правильно подумали, мені потрібно зовсім по іншій причині
Ответ дляБубль Гум)
вам уже хотели помочь в прошлой теме
я більше в гостинну не полізу
Бубль Гум)• 14 февраля 2015
Ответ длятая фатин туту
я більше в гостинну не полізу
вы ничего плохого не сделали, попробуйте ей завтра в личку написать
Ответ дляБубль Гум)
дякую, та просто вже на 8 ранку потрібно((
Помилуйте мадам• 14 февраля 2015
извините,Вам для чего нужны деньги?

Ответ дляПомилуйте мадам
извините,Вам для чего нужны деньги?
повинна була ще на тому тиждні віддати за квартиру, віддала частину залишилось 350, а серед тиждня якраз отримала замовлення на хореографічну групу 20 чоловік по пошиву спідничок, надіялась на проплату а покупець не встигла сьогодні буде вносити завтра , а мені вже на ранок потрібно
Помилуйте мадам• 14 февраля 2015
а что подождать не могут,я думала Вы что то купить хотите.
Мама Чели• 14 февраля 2015
Ответ длятая фатин туту
тю, и вы ждали до 3 ночи, чтобы здесь попросить. а вдруг вам завтра тоже не заплатят?
Ответ дляМама Чели
заплатять це точно бо покупець вже не перший раз в мене бере , а якщо навіть і ні я все рівно ввечері віддам
Ответ дляПомилуйте мадам
та ні( я минулого тиждня просилась зачекати до суботи він не дуже хотів бо йому потрібні кошти теж
После шести ни-ни• 14 февраля 2015
Ответ длятая фатин туту
вы с какого города?
Черкаська обл