скажіть будьласка чим відрізняється кисломолочна суміш з біфідобактеріями від звичайної суміші з біфідобактеріями..і чи можна переходити на кормління нею без поради врача?????суміш НАН
Наталья Швец• 15 февраля 2015
На банках точний склад є. Можете подивитися в магазині чи в аптеці. Я думаю, що в кисломолочному Нан більше бактерій (в тому числі різноманітних), ніж в звичайному. Але, кажуть, що на кисломолочному Нан гірше набирається вага.
Наталья Швец• 15 февраля 2015
Краще проконсультуватися с педіатром. А якщо самі вирішите почати, то вводити і переходити поступово.
AlenkaShpov• 15 февраля 2015
Нан кисломолочный с небольшой кислинкой и гуще по консистенции обычного. Мы на нее перешли из-за постоянных проблем с кишечником, частые запоры. После 6 мес оставили 1 кормление кисломолочным, а остальные заменила на обычный.