Девочки, бухгалтера или юристы, подскажите, пожалуйста!!! Если мать находилась в декретному отпуске и раньше вышла на работу, несколько месяцев проработала и сокращается ее рабочее место бухгалтера. Может ли она вернуться и догуливать до 3-х лет отпуск или же только сокращение?
Працівники, яких не можна звільнити при скороченні штату. Зокрема, неможливе звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до 3 років (до 6 років – якщо дитина потребує домашнього догляду відповідно до медичного висновку), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда.