сектантка• 20 февраля 2015
Що за болячка така?
Ох і намучились ми вже(( Дитині 2 роки, захворіла в суботу 14.02, зранку встала з темп 38.6, інших симптомів не було. На вечір потекли сопельки. На ніч дала Нурофєн, не збив, потім ще раз - не помогло. Горячка була 39.8, викликала швидку- збили уколом. На ранок з"явився кашель. Така гарячка з Т 39.6-39.8 продовжувалась три ночі!
В понеділок здали аналіз сечі (бо мали пієлонефрит раніше) і кров. Сеча нормальна, кров нормальна, лейкоцити в нормі, ШОЕ-13. Палички -3 .
Поїхали до ЛОРа- каже, що горло червоне, але не більше того. Написав ГРВІ.
Сиділи вдома, багато пили, збивали темп, мили ніс. Наступні ночі Т була до 39.3.
Вчора (6 день) перездали аналізи. Сеча добра, кров погіршилась, ШОЕ-23, Палички- 17. Гемоглобін впав до 92. Дитина замучена, я замучена від нодоспаних ночей.
Дільнича призначила АБ в суспензії. Сьогодні приймаємо другий день- Т зараз 37.3. Повних 6 днів вона хвора .
Що то за зараза така? Сил немаю((((
Просто красавица• 21 февраля 2015
Ответ длясектантка
Щойно поміряла темп. має 37.8. я вже в шоці... Але дитина поїла, попила компоту, бавилась, мультики дивилась, дуріла. он ледь вклала- ще хотіла товктись.
Це нормально як на 2 день прийому АБ???
да, нормально
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 февраля 2015
Ответ длясектантка
Ви без антибіотика побороли?
Да, я просила педиатра выписать, она на отрез, вирус, больше пейте, через неделю отпустит. И правда отпустил)