Смурфетта• 25 февраля 2015
23:25 , а моя 2,3 р доця тільки заснула!!!! А у вас??
Не знаю , що з малою. 2,3 роки . другий тиждень засинає не швидше 23 :15 год. І гуляємо 2 рази на день, і телевізор не дивимось наніч ... Ну після 9 години не те, що друге дихання, четверте відкривається !!!! Що робити? У Вас як?
Аноним-ка• 26 февраля 2015
Ответ дляPolinka10
))). Мабуть вам точно треба відпочити ). Привозьте. Але в мене дійсно золоті діти - слухаються, бо я слухаюсь їх )).
Значить Ви дуже чудова мама!!! Пішла до своїх носиків відпочивати :-) Солодких :-)
Перловая Кашка• 26 февраля 2015
Ответ дляСиренаФеоктистовна
Мой младший сова-совой! Хоть убейся! С рождения - подъём 10-00, отбой 23-30. Ничё не помогает)))
мы такие же)