Lytvyn VV• 26 февраля 2015

Як оформити допомогу малозабезпеченій сім´ї: документи, порядок оформлення.

Допоможіть порадою щодо оформлення допомоги малозабезпеченій сім´ї.
У мене є чоловік, його офіційна заробітна плата 2000 грн. чистими. У нас двоє діток 2,8 роки і 9,5 місяці. Я зараз не працюю, в відпустці по догляду за дитиною. Останні 6 міс. в мене крім допомоги на дитину 1075 грн. немає доходу.
Які потрібні докутенти для оформлення допомоги, який її буде розмір, яка процедура її призначення????? Ну і все хто знає про якісь інші нюанси щодо цього. Буду вдячна кожній пораді.
GaleTTa• 26 февраля 2015
Вам бы обратиться в собес. Там дают перечень документов.

lenok35• 26 февраля 2015
Вам не положена эта помощь. зарплату мужа будут брать грязными
автор Lytvyn VV • 26 февраля 2015
Ответ дляlenok35
А скільки у нас прожитковий мінімум для такої сім´ зараз, що 2000 і трошки?
m_sveta_v• 26 февраля 2015
Взрослые 1218 грн
lenok35• 26 февраля 2015
Ответ дляLytvyn VV
2420 грн.
зарплату возьмут грязными, а это значительно больше.
lenok35• 26 февраля 2015
Ответ дляm_sveta_v
Взрослые 1218 грн
та конечно, 255,78 не хотите
julchenvd• 26 февраля 2015
Вам не положена помощь. На взрослых считают где-то 250 грн, на детей где-то 1000 грн.
автор Lytvyn VV • 26 февраля 2015
А те що я по догляду нікого не хвилює, я так розумію, я вважаюсь повністю працездатною, так?
julchenvd• 26 февраля 2015
нет, не волнует, на Вас считают 250 грн.

lenok35• 26 февраля 2015
Ответ дляLytvyn VV
да. я эту помощь оформляю уже несколько раз. мне тоже считают как працездатной.
lenok35• 26 февраля 2015
Ответ дляjulchenvd
на взрослых 255,78, а на деток такого возраста-960
автор Lytvyn VV • 26 февраля 2015
Всім дуже дякую. Тепер буду в супсидіях розбиратись. Якщо можете допомогти, буду вдячна.
lenok35• 26 февраля 2015
Ответ дляLytvyn VV
ну здесь уже без собеса точно не обойтись. сейчас субсидию назначают адресно для каждой семьи.
автор Lytvyn VV • 26 февраля 2015
Ответ дляlenok35
Ну тоді завтра зранку з двома дітьми під пахвою піду в совбез, о це ще буде подорож