Кондуктор троллейбуса• 26 февраля 2015

Поясните, кто разобрался, по новым тарифам на электроэнергию

ГОЛОВНЕ
В Україні підвищують тарифи на світло

Сьогодні о 19:25
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оптимізувала тарифи на електроенергію, яка відпускається населенню, з метою поступової ліквідації перехресного субсидування населення за рахунок інших споживачів.

Про це повідомляє прес-служба НКРЕКП.

Станом на 1 січня 2015 року населення оплачує лише 21,3 % фактичних витрат на виробництво, передачу та постачання електричної енергії. У зв»язку з цим роздрібні тарифи на електричну енергію для непобутових споживачів України є фактично завищеними, внаслідок чого постійно збільшується кінцева ціна на всі їхні товари та послуги (більшість продуктів харчування, промислових виробів, побутових та інших послуг, у яких питома вага електроенергії займає значну частку).

З урахуванням вимог коаліційної угоди, укладеної учасниками коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України VIII скликання, та з метою ліквідації перехресного субсидування населення за рахунок інших споживачів Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийняла рішення щодо поетапного підвищення тарифів на електроенергію, яка відпускається населенню.

Зазначене рішення передбачає підвищення тарифів на електроенергію для населення в п»ять етапів протягом двох років.

На першому етапі, починаючи з 01 квітня 2015 року, тариф на електричну енергію для населення підвищується в середньому за умови споживання у місяць:

50 кВт∙год  - на 3 грн;

100 кВт∙год  - на 6  грн;

150 кВт∙год -  на 22 грн.
автор Кондуктор троллейбуса • 26 февраля 2015
Это что, если мы в месяц потребляем 250 квт, то за 1 квт 22 гр?

Брыкалка• 26 февраля 2015
оооооооо мамадарагая!!!!!!
Морская свинка• 26 февраля 2015
какие 22 грн за кВт ?
Порядка 60 копеек кВт будет, в сентябре еще одно повышение будет.
По новым тарифам платить будем в апреле, к тому времени уже будут на сайте облэнерго таблицы с тарифами
Я тут с краю постою• 26 февраля 2015
Ответ дляКондуктор троллейбуса
получается да
Кима_кепка• 26 февраля 2015
А сейчас какой тариф у вас был,автор?
Пенять на зеркало• 26 февраля 2015
Ответ дляКондуктор троллейбуса
це автори статті тіпа математики і порахували, що при використанні 250 кВт ви будете витрачати за всі 250 на 22 грн більше.
Я Главная• 26 февраля 2015
опять ахметка все не нажрется...
Ответ дляМорская свинка
какие 22 грн за кВт ?
Вы читаете , что я выше скопировала?
фрау Гитта• 26 февраля 2015
Ответ дляЯ Главная
опять ахметка все не нажрется...
Цитата:
опять ахметка все не нажрется...[/ci
А наше облэнерго неделю назад россияне выкупили, вот вам и война(((

Пенять на зеркало• 26 февраля 2015
там просто нема ніяких затвердженихтаблиць. Ми,наприклад, живемо в багатоквартирному будинку з електроплитою, для нас там взагалі ніякої інфине вказано. Це лише так, приблизненько.

От коли ця інфа буде на сайті електроенерго- тоді вже буде офіційно і треба буде розбиратися.
Пенять на зеркало• 26 февраля 2015
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы читаете , что я выше скопировала?
вам правильно відповіли, не нервуйте.
Аноним Первый• 26 февраля 2015
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У нас на данный момент тарифы в Запорожье =30,84 коп. за 1кВт до 150кВт, свыше 150кВт- 41,94 коп.за 1кВт. Т.е. 250 кВт получается 88грн 20 коп
А пишут что будет подорожание примерно на 40 % с апреля.В каждой области и городе тарифы устанавливаются индивидуальные
Морская свинка• 26 февраля 2015
Ответ дляЯ тут с краю постою
получается да
девочки, не наводите панику. Если платили в среднем 100грн в месяц, то теперь будет 140-150, т.е. подорожание будет около 50%, точные тарифы с разбивкой еще не печатали
Я Главная• 26 февраля 2015
Ответ дляфрау Гитта
Цитата:
опять ахметка все не нажрется...[/ci
а что война? для одних это приличный заработок, а для других полный трындец...
Железная тетя• 26 февраля 2015
вот нашла статью неплохую
http://tsn.ua/groshi/naskilki-i-koli-dorozhchatime...
завмаг• 26 февраля 2015
если вы платили раньше за 250кВт. то схема такая до 150 кВт берется 0,31 грн, от 150 до 250 - 0,42 грн Т.е. Вы платили в месяц 88,5 грн . В апреле Вы заплатите до 150 кВт 0,37 грн, от 150 до 250 - 0,63 грн. Т.е. 118,5 грн и потом соответственно еще повышение в течении года