Люблю кетчуп• 04 марта 2015

Юристи, адвокати, судді відгукніться!!! Потрібна допомога, консультація

Та легко!• 04 марта 2015
Пишите, в чем вопрос?

автор Люблю кетчуп • 04 марта 2015
Ответ дляТа легко!
Пишите, в чем вопрос?
Дякую, Вам!!!
Чи може відповідач, який тимчасово знаходиться за межами України, НАДІСЛАТИ по Укрпошті чи в електронному вигляді до господарського суду відзив на позовну зяву або надіслати його своїм родичам, а вони цей відзив передадуть до суду, АЛЕ відповідач своїм родичам не надав довіреності представляти його в суді і на даний час таку довіреність зробити не може.
gorgo• 04 марта 2015
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую, Вам!!!
1. Може сам надіслати до суду
2. Пійти до консульства України в країні перебування, зробити довіреність на представництво його інтересів в суді і надіслати родичам разом з відзивом
Та легко!• 04 марта 2015
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую, Вам!!!
Самое простое - направить по электронной почте, сейчас это норма. Это может сделать как лично он, так и юрист/адвокат, нанятый его родственниками. Только конечно везде указывать что отправляет лично ответчик.
Нужна ли доверенность (как вам правильно расписали порядок через консульство), зависит от дела. Часто достаточно возражений и приложенных письменных доказательств.
кнопкодав• 04 марта 2015
Еть приказ «О реализации проекта по обмену электронными документами между судом и участниками судебного процесса», там написан порядок, почитайте
автор Люблю кетчуп • 04 марта 2015
Ответ длякнопкодав
Дякую!
кнопкодав• 04 марта 2015
Ответ дляЛюблю кетчуп
Дякую!
Будь ласка
автор Люблю кетчуп • 04 марта 2015
Ответ длякнопкодав
Будь ласка
Я трохи далека від цих судових розбірок і Ваша відповідь для мене нова і дуже важлива інфомація. Ще раз дякую.