КоролеВешна• 05 марта 2015
Як навчити дитину читати? Чи він сам повинен зрозуміти суть?
Сину 5 років. Він знає вже давно усі букви, з цим проблем нема. Але ось читати склади я його вчу-вчу, а він все одно читає тільки по буквам і звісно в результаті слово він не прочитає, бо не чує, що в нього виходить.
Він не може зрозуміти, що склад читається суцільно, тобто він не може голосну прочитати вцілому з приголосною... У кого як в цьому ділі відбувалось навчання? Це він ще просто сам не зрозумів і воно до нього дійде? Чи є якась методика, про яку я можу не знати? Дякую.