Мирослава Мирослава• 09 марта 2015
Кому відома робота на дому,яка в свою суть включає обробку фото,тобто...
Сьогодні зустрілася із знайомою,а вона говорить,що має роботона дому через інтернет.Її суть щаключається в тому,що їй дають фото ,а їй потрібно ті фотки поставити нарриклад в рамку.600 фоток 1 долар.говорить за місяць 100 доларів виходить.Там є багато завдань відреагувати фото,всиавити рамку і тому подібне,але мені на захотіла сказати,що це за програма можливо хтось стикався -підсуажіть будь ласка
Ответ дляMenjka
Так почему знакомую не спросили?
я є
Ж написала,що я запитала,а вона не захотіла відповісти.
Ответ дляправо-свет
Фотошоп
ну іііі,що далі. В смислі фотошоп,я зрозуміла,але як там все це відувається