Запароленое одеяло• 09 марта 2015

Підписаня обмінної карти! Зайдіть, терміново.

Доброго вечора, одразу пишу - я не скряга, ситуацію в країні розумію і т.д., просто тільки що була розмова з юристом і хочу розтавити певні крапки для себе ...
Скоро маю підписувати обмінну карту в родомі (не по місцю проживання) - сума, яку я маю оплатити це 1000 грн. Як я розумію, це благодійний внесок, де сума не фіксована і не розписано та вказано за які послуги я плачу. То чому я не можу дати наприклад, 500 грн? Невже все настільки серйозно?
Ліки купую сама, податки плачу.
Буду всім вдячна за думки, та трактування для мене.

p.s. мій юрист сказав, що я не зобов"язана платити керуючись нашим законодавством і настирливо просить цього не робити.