Ряженка• 09 марта 2015
Чудо-гель ???
Доброго вечора дівчатка, зробила я чудо-гель,хочу ним спробувати помити килим.
Таке питання:галь на килим і так чистити щіткою чи розвести у воді гель(сильної концентрації)і тою водою мити килим?Дякую за допомогу.
Килим досить великий,у ванну не влізе,буду мити на підлозі
миссАрфография• 09 марта 2015
А хто ж його знає, що ви там зробили.
Краще запитайте там, де ви брали рецепт приготування. Напевно, там краще знають, як його правильно застосовувати.
Ряженка
• 09 марта 2015
тут багато дівчат вже давали рецепти цього гелю,кажуть універсальний