Бибер-анонимер• 12 марта 2015
Что за смесь в пакете?
Я всегда покупала" Яготинське " но эта смесь мне молоко уже не напоминает... каким молоком пользуетесь вы? Посоветуйте провереную марку молока.
Зяблик протестант• 12 марта 2015
я вже ніякого магазинного не беру, здається там що завгодно, але не молоко. Суджу по йогурту: завжди беру для заквашування домашнє молоко, а то було діти хворіли, робота і т.п., мусила купувати магазинне. Так от - ні на Молокії, ні на Яготинському, ні на Угринові - на жодному йогурт не заквасився, хоча робила все як завжди. Що вже туди дають, що там навіть кисломолочні бактерії не розмножуються)))