Админко• 15 марта 2015

Це тонка психіка?

На днях переїжджаю з дочкою до батьків на 2 міс, поки чоловік облаштовується на новій роботі у новоу місті, а потім ми до нього. З батьками буду миритись, а от з сестрою...не знаю. Я сама не в захваті, що доведеться тимчасово жити з батьками, але не приємно, що сестра навіть на ці 2 місяца не хоче зрозуміти нас. Мама каже у неї тонка психіка.
Років 8 назад мама забрала до нас хвору бабусю у важкому стані, яка жила з нами, сестрами, в одній кімнаті. Бабуся була після інсульту і з триманням сечі, пробачте, були часті проблеми. Сестра не витримала і пішла жити в іншу кімн. з батьками, а я лишилась... Це теж із-за тонкої психіки? Я не придираюсь, мене справді цікавить це питання. Виходить, у мене що груба психіка усе витримувати?))))
Djyl• 15 марта 2015
не понимаю Вас ! У меня ближе сестры - НЕТ!!!Не понимаю...ближе Вас никого нет...почему Вы не находите общий язык?

Djyl• 15 марта 2015
если у нее нет деток и семьи - это не значит, что ВЫ должны ей на голову сесть - она там живет и имеет право голоса! А Вы со своим уставом не лезьте к ней - Уважайте и любите ее!
Оно само купилось• 15 марта 2015
Мне кажется, что дело не в тонкой психике, просто сестра эгоист, свой комфорт она ставит на первое место. Возможно в свое время родители ее больше баловали, больше ей позволяли...
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 марта 2015
Чесно вам скажу - попийте заспокiйливе. тому що в цiй ситуацii, аналiз психiки сестри-егоiстки не допоможе! P.S. в мене такий брат! час проходить, а вiн не змiнюеться.
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
Я взагалі її не чіпаю і ніякі вказання не даю. Тим більше з нею в кімнаті я перебувати не буду.
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
Вам пощастило! Я люблю її такою, як вона є. Але від коли я живу окремо наші стосунки не найкращі.
Djyl• 15 марта 2015
Но Уважать Вы ее должны !Вы с детками и шум и гам - обязательно ищите точки пересечения!
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
Я її завжди поважала. Питання чи вона мене поважає..?
Перловая Кашка• 15 марта 2015
Сколько лет вашей сестре?

ДинамоКит• 15 марта 2015
извините, Ваша мама поступила неправильно...с больной бабушкой должны были в одной комнате не девочки жить а кто-то из взрослых ....как -то так. Сестра против так как не хочет делит ни скем комнату, дело не в вас,и не в ее отношение к вам, она понимает что у нее не будет пространство- где она могла уединится. Поговорите с сестрой и объясните ей что Вы не надолго займете ее пространство, - через пару дней, все будет ок
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляПерловая Кашка
Сколько лет вашей сестре?
20 лет
Djyl• 15 марта 2015
Ответ дляДинамоКит
Подписываю под каждым Вашим словом, так нельзя
Djyl• 15 марта 2015
Ответ дляОно само купилось
интересное дело... Живет себе сестра своей жизнью с родителями, а тут извини подвиньтесь - приехала ’героиня ’ с двумя детьми и не будет с ней считаться - Нельзя так! Начнется - это же дети как ты можешь не помочь и т.д. И нельзя наладить отношения только когда одной сестре что то нужно...
Djyl• 15 марта 2015
Сколько лет между Вами разница?
Перловая Кашка• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
20 лет
Для 20 лет вы слишком много от нее хотите))
У нее еще скорее всего в голове мальчики, подружки, шмотки и косметика. И вполне возможно что она не будет в восторге от совместного проживания в одной комнате с маленьким ребенком.
Постарайтесь просто с ней договорится, а там она станет старше, у нее появится своя семья, дети, тогда может и отношения наладятся.
Хорошенькая• 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
ага, щас! я бі ей такого вставила, что мама моя дорогая!
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
У мене 1 дитина. Сестра її хрестила. Бачу, всім важко зрозуміти ситуацію... Я не гружу, що вона погана чи шось подібне. І ніхто не казав, що я переїжджаю і буду там командувати! Чому всі приписують купу того, що у мені не має?
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
Сколько лет между Вами разница?
7 лет.
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляПерловая Кашка
Я не буду жити в одній кімнаті з нею. А з батьками.

Мочалкин блюз• 15 марта 2015
Ответ дляДинамоКит
дійсно, дивно батьки зробили(((
підтримую, автор, ви старша і досвідчена, вам треба робити крок на зустріч, а не хизуватися своєю правильною життєвою позицією! постарайтеся її зрозуміти і через пару років сестра, подорослішавши, знайде у вас не тільки справжню сестру, а й поджружку, все-таки ви сестри і вам потрібне порозуміння не на 2 міс. а на все життя)
Djyl• 15 марта 2015
Так в чем проблема? А какой психике речь - она имеет право жить в своей комнате, а Вы с родителями если Вас - это устраивает! В чем вопрос ? Поставьте себя на ее место ...И все зависти от Вас Вы к ней с нормальным отношением и она к Вам будет...
Перловая Кашка• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
Ну а тоді що, сестра що взагалі проти того, щоб ви з ними жили?
Дея Торис• 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
блин
ну круто что у вас с сестрой все ок

а у некоторых и матери проклинают и отцы избивают и сестры гадюки
Дея Торис• 15 марта 2015
автор, 2 месяца это не очень много, потерпите немного
потом уедете и не общайтесь с сестрой.
не всем везет с дружными родственниками
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляDjyl
Так відпочатку я і мала жити з батьками в одній кімнаті. Ніхто інших варіантів і не обговорював.
Мочалкин блюз• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
так а що конкретно їй не подобається і в якій формі вона це висловлює?
в мене теж зі сестрою 7 років різниця і теж вона хрестила мою старшу малу)
Djyl• 15 марта 2015
Ответ дляДея Торис
блин
ну круто что у вас с сестрой все ок

Так многое зависит от Вас ! Вы же одна кровь, что делить родным сестрам? НЕ ЗНАЮ мир жесток, а самая крепкая дружба в моем варианте - это сестра, ей все можно рассказать и поделиться....! Я люблю как своего родного ее сына - племянника- это счастье - родная кровь - семья!!!! ВОт что памагает пережить все трудности на свете!!! Да, родителей не выбирают....
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляПерловая Кашка
Мені вона нічого не каже. Так склалася ситуація, що потрібно перебути у батьків. Хоча я ніколи не думала, що таке буде і доведеться навіть тих 2 міс жити разом.
Перловая Кашка• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
Знаєте, мені здається що проблема не стільки в сестрі як в вас.
У вас поки що немає жодних проблем пов´язаних з проживанням з батьками та сестрою, але ви вже завзято їх шукаєте.
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляМочалкин блюз
Мені нічого не висловлює, можливо мамі та я її добре знаю. Ми коли з чоловіком одружилися і жили у батьків 3 неділі: 1 неділю до весілля і 2 - після, поки він на роботу влаштовувася (він з іншого міста) і шукали квартиру, то оооо мама дарагая, було дуже важко. Вона на все дратувалась! На усе, на що тільки можна.