Админко• 15 марта 2015

Це тонка психіка?

На днях переїжджаю з дочкою до батьків на 2 міс, поки чоловік облаштовується на новій роботі у новоу місті, а потім ми до нього. З батьками буду миритись, а от з сестрою...не знаю. Я сама не в захваті, що доведеться тимчасово жити з батьками, але не приємно, що сестра навіть на ці 2 місяца не хоче зрозуміти нас. Мама каже у неї тонка психіка.
Років 8 назад мама забрала до нас хвору бабусю у важкому стані, яка жила з нами, сестрами, в одній кімнаті. Бабуся була після інсульту і з триманням сечі, пробачте, були часті проблеми. Сестра не витримала і пішла жити в іншу кімн. з батьками, а я лишилась... Це теж із-за тонкої психіки? Я не придираюсь, мене справді цікавить це питання. Виходить, у мене що груба психіка усе витримувати?))))
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляПерловая Кашка
Знаєте, мені здається що проблема не стільки в сестрі як в вас.
У вас поки що немає жодних проблем пов´язаних з проживанням з батьками та сестрою, але ви вже завзято їх шукаєте.
Можливо...

Мочалкин блюз• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
Мені вона нічого не каже. Так склалася ситуація, що потрібно перебути у батьків. Хоча я ніколи не думала, що таке буде і доведеться навіть тих 2 міс жити разом.
ну то в чому проблема? ви самі себе накручуєте... всі вже зрозуміли що у вас ’склалася ситуація’ і ви цього не хочете, сестра тут яким боком? ви можете бути дуже правильною, але якщо до сестри відчуваєте з якихось причин неприязнь і зневагу, то не дивно, що вона теж поводиться егоїстично і не хоче дружити з вами(((
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляМочалкин блюз
Я відчуваю себе чужою з нею. Бо навіть тоді на ті 3 неділі вона сварилась зі мною без кінця і не хотіла чути нічого у відповідь, жалілася мамі і т.д.. Можливо мені справді себе на накручувати, бо тоді їй було 16. Але малий досвід спільного проживання лишив певний осад...
Мочалкин блюз• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
ну чого малий досвід? ви ж змалечку з нею жили якось? таке враження, що її удочерили у ваші 20 років)
до тих пір, поки ви не одружились таке було?
може їй ваш чоловік подобається, того її так плющить))))
ДинамоКит• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
первая на встречу должны Вы пойти,Вы старше, у Вас есть возможность за 2 мес наладить отношения с сестрой, используйте это шанс... когда приедете к родителям относитесь к ней как к равной себе,ей не до детей пока,и она боится что с нее сделают няньку, я неговорю что Вы так хотите поступать, я говорю о том что она боится что у нее не будет своего личного пространства (во всех смыслах этого слова). Предложите раз , другой пойти с ней где-то прогуляться, только не навязчиво и не обижайтесь и не сердитесь когда она откажет, как говориться стучитесь и Вам откроют, все переводите в шутку, тяжело, но оно этого стоит!!!
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляМочалкин блюз
Іноді сварились, коли я ще жила з батьками. після одруження стосунки погіршились значно.Ні, не в чоловікові діло, так це точно.))
Мочалкин блюз• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
шукайте причину, вона має бути
я з сестрою теж сварилася, але з роками - навпаки, ми стали дружніші, зараз сестрі 30, а мені 37, буквально нерозлийвода стали
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляДинамоКит
Дякую! Буду старатись! Менше всього хочеться сваритися!
автор Админко • 15 марта 2015
Ответ дляМочалкин блюз
шукайте причину, вона має бути
За 10 років у нас обох розуму, думаю, більше набереться))))) Ви вже більше прожили - більше знаєте і розумієте.

ДинамоКит• 15 марта 2015
Ответ дляАдминко
Удачи!! У Вас все получится!!!