Шопингмонстр• 15 марта 2015
Девочки, вопрос по укр.язіку - і - (яка частина мови?) -это служеб. слово
СПС
ТихоЯ• 15 марта 2015
Ответ дляЗамыленная
Займенник
Займенник — повнозначна частина мови, яка вказує на предмети, ознаки або кількість, але не називає їх. Відповідає на питання хто?, що?, який? чий? котрий? скільки?.
Пупуговка• 15 марта 2015
і -сполучник-службова частина мови ( не відповідає на питання) - из книги
ТихоЯ• 15 марта 2015
Ответ дляПиу!Пиу!
Сполучник. Кажу Вам як дипломований філолог)
))) значит книги 2 класса можно на костер.
Пиу!Пиу!• 15 марта 2015
У другому класі, мабуть, все дуже спрощено і дітей не вчать, що таке Сполучник? Здається з 5 класу починають вивчати сполучники
Шопингмонстр
• 15 марта 2015
Ответ дляповаренок
и мне интересно.
Автор, це сполучник. Это вам от ещё одного филолога.
всем спасибо, это мне для 2 кл. и нужно.
А скажите,пжс, - з нетерпынням - яка частина мови (- з - прийменник, а -нетерпынням -?)