Дама-мадама• 16 марта 2015

Чи хтось продавав тут бу взуття дорого

Є бу в ідеалі взуття
Голандське взуття, виготовлене на замовлення. Чоловічі кросовки 45 розміру.
Вартість захмарна. Реально продати за 3-4 000 грн ? Чи це ідіотизм? Як на Вашу думку? Дякую за конструктивні і не зовсім коментарі)
автор Дама-мадама • 16 марта 2015
Ответ дляЖонДуан
у моего мужа 45, дайте фото, спрошу купил бы б\у за 1 тыс или нет?
За 1000 грн буде носити чоловік !!!
Скоро чи вже за 1000 грн і з Китаю не замовиш(

САМ_ТАКОЙ• 16 марта 2015
Ответ дляДама-мадама
За 1000 грн буде носити чоловік !!!
что там за кроссы такие?
ЖонДуан• 16 марта 2015
Ответ дляДама-мадама
За 1000 грн буде носити чоловік !!!
атор, вот реально заинтриговали, б.у кросы за 1 тыс и даже более... ну покажите.
Добротная• 16 марта 2015
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
покажите фото. интересно стало, что за Италия за 700 грн.
Практически один в один. Мои другого цвета и замок не через весь сапог.
Добротная• 16 марта 2015
http://kiev.ko.olx.ua/obyavlenie/sapogi-sinie-kozh...
К посту 34
автор Дама-мадама • 16 марта 2015
Всім дякую.! Удаляюсь. Що хотіла почути - почула! Щиро вдячна всім!