Гербария• 18 марта 2015

Яка ціна такого світшота від фірми F&F ?

Хто замовляє такі світшоти або купляв недавно,скажіть яка його ціна в нас на даний час?
Фекла Персиковна• 18 марта 2015
110-150ГРН

автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляФекла Персиковна
110-150ГРН
він не тонкий а грубий на байці
Фекла Персиковна• 18 марта 2015
тогда макс до 200грн с зароботком продавца..
Фекла Персиковна• 18 марта 2015
я за 155грн флиску GEORGE на 6лет продаю
Мотылек• 18 марта 2015
О а в нас є такий! Тільки ще з Міккі Маусом. Вони з начосом всередині!
автор Гербария • 18 марта 2015
ця кофтинка є на байці ,тепленька одним словом знайшла в одного продавця і більше такого знайти не можу(Шукала може по ціні знайти дешевше і немає
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
так вона з начосом,скільки ви давали?
Мотылек• 18 марта 2015
Ответ дляГербария
так вона з начосом,скільки ви давали?
так з начосом. Я нічого не давала. Сама замовляю без проблем. У них є пряма доставка в Україну.
Фекла Персиковна• 18 марта 2015
сколько просят за эту кофту?

автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
можна ціну взнати?
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляФекла Персиковна
сколько просят за эту кофту?
230 грн
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
і які вони по якості?Ніколи не купляла цієї марки одягу
Мотылек• 18 марта 2015
Ответ дляГербария
можна ціну взнати?
я не памят цін, минулого року купувала. Але з нинішнім курсом фунта -вам гарну ціну пропонують . Беріть
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
я теж так подумала ,передивилась щойно майжі усі світшоти ,ціни дуже високі(
Мотылек• 18 марта 2015
Ответ дляГербария
дуже класні. М´якенькі і теплі. В нас багато речей цієї марки. Всима задоволена! Тільки єдине, що вони реально маломірять. Я купувала такий класний комбезік 2в 1 теж з начосом всередині. Пару разів одягли і буду продавати, бо малий. А жаль, дуже стильний і теплий.
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
каже продавець ,що купляла для своєї дитини ,думала буде на весну ,але на жаль дитина виросла за зиму,і рукава короткі(Бірки зрізані ,але скидала мені фото світшот як новий )Тому і запав в око він мені сіренький і простенький
автор Гербария • 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
Дякую за пораду
На зріст 106 брати 110 чи більший?
Не фонарь• 18 марта 2015
Ответ дляМотылек
перепроверьте, уже нет доставки, я тоже раньше напрямую покупала
Мотылек• 18 марта 2015
Ответ дляГербария
Дякую за пораду
На зріст 106 брати 110 чи більший?
думаю на ріст 106, 110 буде як раз. Якщо хочете з запасом на осінь, то беріть більшу.