Зашла на 5минут• 18 марта 2015
Коли потрібно йти на прийом до гінеколога?
Записалась на комплексний огляд до гінеколога в платну поліклініку. Є підозри на фіброміому та ерозію. До початку циклу 8-10 днів. Чи є сенс зараз проходити огляд, якщо сьогодні з´явились болі в грудях? Дякую
Капуста Маша• 18 марта 2015
Нужно будет узи, его проводят в первую половину. Все остальное можно и сейчас.
Зашла на 5минут
• 18 марта 2015
Ответ дляКапуста Маша
комплексний огляд включає в себе і узд, і мамологічний огляд. мені в першу чергу потрібне узд, т. я. я вже писала - підозра на фіброміому і ерозію