Чупа-чупс• 25 марта 2015

рисово-яблучна запіканка

дайте перевірений рецепт, по якому готували самі. хочу попробувати, а рецептів дуже багато. дайте легкий і смачний рецепт, а не такий, щоб лише продукти перевести...
Трахтибидох• 25 марта 2015
я окремо готую рис на молоці з цукром, коли він вистигне - перекладаю шарами- рис-яблука - масла трішки і в духовку.

автор Чупа-чупс • 25 марта 2015
Ответ дляТрахтибидох
яблука сирі???? як їх ріжете???? скільки запікаєте??
Лина02• 25 марта 2015
http://www.happy-giraffe.ru/cook/multivarka/18765/

такую попробовала, вкусно, но правда до этого другой не ела)
Трахтибидох• 25 марта 2015
Ответ дляБеззубовна
на тертці бурячковій, якщо кисленькі - можна дати цукру та кориці. Запікаю десь хвилин 20-30.
автор Чупа-чупс • 25 марта 2015
Ответ дляТрахтибидох
дякую
автор Чупа-чупс • 25 марта 2015
Ответ дляЛина02

дякую.
Лина02• 25 марта 2015
Ответ дляБеззубовна
дякую.
вот этот еще посмотрите...впечатляет и просто
http://duzhesmachno.ru/yablochno-risovaya-zapekank...

Лина02• 25 марта 2015
ой.....заразили просто....сегодня сделаю
автор Чупа-чупс • 25 марта 2015
Ответ дляЛина02
та от і мене діти просять просять... йду щось буду пробувати робити
_all4kids_• 25 марта 2015
Ответ дляЛина02
Ага, а я теперь на завтрашний завтрак не буду ломать голову, что приготовить. Спасибо автору за идею
Кукуша• 25 марта 2015
автор Чупа-чупс • 25 марта 2015
Ответ для_all4kids_
будь ласка...