Добрый день!
девочки пожалуйста дайте контакты проверенных ортопедов в Киеве у ребенка воронковообразная гиудная клетка
Спасибо всем за информацию
Засомневаю• 26 марта 2015
я раджу заклад - інститут ортопедії, на Богатирській величезні черги,мало спеціалістів і ігнорують багато з їхньої точки зору нестрашних діагнозів.
Засомневаю• 26 марта 2015
Ответ дляKrat
Хвалят ортопеда Пилипчука на Богатырской в гос и Медикоме принимает, тел 067-321-61-93
він хірург, до нього класно іти з ногами різної довжини - він прооперує, а у нас легка деформація грудної клітини - він сказав, що так і треба :)
Ответ дляЗасомневаю
ну вот поэтому я за институт, где напугают, но с пользой дела. Нам тоже говорили ну можно и не одевать, перерастет.
Nataliya_2014• 26 марта 2015
Після відвідування ортопедів в Охматдиті залишились дуже негативні враження. МОжу порадити Копейкіна в Наш доктор, Хомука в Дарницькій районній поліклініці і Рогового в Бейбі, підтримаю про Пилипчука