Менее Более• 31 марта 2015

Можливо продати бу крем ,якщо так як оцінити?

Продаю тут лише нові речі.Робила сьогодні уборку ,є креми якими я не користуюсь,точніше вся лінія цієї марки мені не підходить.Є креми по половині баночки навіть більше..Хто продає бу косметику як ви оцінюєте?
Меня не звали• 31 марта 2015
а почему Вам не подходит?

Пи Пи Пилюля• 31 марта 2015
Сколько хотите?)
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляТехпаспорт на медузу
а почему Вам не подходит?
я вже більше року купляла всю продукцію нормадерм.Користувалась крем денний+лосьйон+для вмивання+крем нічний +термальна вода.Вся продукція мені почала робити жирну шкіру і блиск..Коли я деякі продукти виключила з користування ,все почало працювати Тому на даний час вирішила повністю змінити свою косметику ,адже шкіру свою я вилікувала ,тепер необхідності немає для цих продектів.От і незнаю що з ними робити
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ длялюбительница
Сколько хотите?)
Половину ціни
Женамужная• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Половину ціни
Половина цені по какому курсу? Готова второй забрать
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляЖенамужная
Я навіть незнаю по якому..я купляла в грудні ці креми.за нічний платила 220 вроді ,а за денний 190 чи 180 ..десь так..точно не скажу
Женамужная• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Сколько по весу на фото два? Там больше полтюбика или меньше?
автор Менее Более • 31 марта 2015
ось цей препарат ідеально робить свою функцію http://makeup.com.ua/product/10775/
я користувалась ,і користуюсь ним постійно.Класно звужує пори,підсушує прищики.шкіра матова практично цілий деньОдним словом лосьйон нормадерм він просто знахідна для людей з проблемною шкірою
Женамужная• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
На мэйкапе цены по курсу, по-этому и спросила за сколько продаете, если по старой цене плюс бу и открыт с декабря. Если есть пакет Виши для комб кожи за адекватную цену бу - готова рассмотреть предложение и купить

автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляЖенамужная
є увлажняющий крем для комплексного ухода за проблемной кожей(менше половини баночки) Свежий увлажняющий гель против жирного и влажного блеска(половина баночки) Саме ці продукти досить горошинки ,шоб нанести на все обличчя.Якщо буде більше шкіра буде дуже липкою
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляЖенамужная
є лище 3 продукти які я хочу продати .Дійсні до 4 місяця 2016 року
Женамужная• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Вы теряетесь в цене) Не хотите продешевить) Я бы бесплатно отдавала бы уже)
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляЖенамужная
з чого ви взяли)))Зовсім ні ,якщо б людина забрала 2 або 3 продукти ,я завжди скидаю.мене не цікавить довга продажа,мені цікавить швидка продажа і реальна ціна
Грушки-яблочки• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
После попадания воздуха,т,е использования хотя бы один раз можно пользоваться кремом от6до12 месяцев а потом можно только навредить таким кремом.
Грушки-яблочки• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
при условии,что не были вскрыты.
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Я не заставляю нікого купляти в мене їх .)))Взагалі не продаю бу косметики ,за стільки років мого існування на даному сайті.Якщо хтось хоче спробувати для себе дану марку чи підійде чи ні ,можу відати по адекватній ціні і все)Нікому не нав´язую ,навіть в думках таокго не було
Семен Семеныч• 31 марта 2015
Если тут не купят в продавалке будете продавать долго. Я сама тонак Мейбелин без одной пробы продаю-даже просмотров нет.
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
при условии,что не были вскрыты.
Як бу крем може бути не відкритим ,ви про що
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляСемен Семеныч
я не буду виставляти креми тут,в інстаграм заберуть з руками і з ногами ,без лишніх запитань

Меня не звали• 31 марта 2015
Вы цену сложили?
Меня не звали• 31 марта 2015
наверно за 100 грн. забрала бы все три средства.
Грушки-яблочки• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Я про то,что срок вы указали,при условии запечатанного продукта,а так как Вы год назад им начали пользоваться,его уже можно выбросить,так как после хотя бы одного нанесения крема им можно пользоваться только 6 мес,посмотрите там нарисована баночка открытая и сколько месяцев указано?
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Який рік)))3 місяці тому Місяць не користуюсь взагалі
Грушки-яблочки• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Зачем тогда Вы здесь задаете вопросы,если сами все знаете?
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Я перший раз запитую про таке ,тому що бу не продаю ніколи .
Грушки-яблочки• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
Пол баночки за месяц
автор Менее Более • 31 марта 2015
Ответ дляГрушки-яблочки
Пол баночки за месяц
Ви взагалі читаєте що я пишу !Я користувалась 3 місяць кожного дня .
Меня не звали• 31 марта 2015
Ответ дляМенее Более
автор Менее Более • 02 апреля 2015
Ответ дляТехпаспорт на медузу
забирайте за 120 грн все
Меня не звали• 02 апреля 2015
Ответ дляМенее Более
забирайте за 120 грн все
ок. куда деньги кидать?