Дівчатка, дуже цікавить ваша думка! На скільки років і як я виглядаю? Просто в житті відбулись зміни, фотографії "до" виставлю пізніше...Щоб ви змінили у зовнішності? Щиро дякую за відповіді!
бЭйбА• 04 апреля 2015
Дуже сподобалась на фото у плащику, світленька. Зараз втомлена. А що з носиком на свіжому фото? На тих фото тонший
Ответ длябЭйбА
Дякую! Не знаю, кажу ж - камера мене інколи любить, а інколи - ні : )
В основному - ні, звісно.
бЭйбА• 04 апреля 2015
Ответ дляФісташкове морозиво
В основному - ні, звісно.
Ще раз передивилась фото. Дослухайтесь до поради щодо чолки, спробуйте відпустити
к.Буланова• 04 апреля 2015
Ответ дляФісташкове морозиво
Різна я : ) Так, тему зараз закрию, але якщо вже відкрила, треба послухати поради добрих, мудрих і хороших жінок
Бо я вірю, що таких все таки - більшість.
не ну тут конфетка, Вы второе фото вообще милашка симпатичная.
Муж свинота раз вас так обидел
На этих фото персик, 26 лет не больше
Муж свинота раз вас так обидел
На этих фото персик, 26 лет не больше
Колупалочка• 04 апреля 2015
Ответ дляLLIeppu
До 30! Я в шоке, как можно тут 38 дать? Вы что слеповатые?
та да...
Здрасьтенька• 04 апреля 2015
Ответ дляSweet_Dreams_
Сейчас кто хочет выглядит моложе.все средства для этого есть.
Девушка выглядит устало.Очень причем.
Тугор кожи как за 30 , носогубки видны.
пс гоните вы под анонимом
тявкать
Девушка выглядит устало.Очень причем.
Тугор кожи как за 30 , носогубки видны.
пс гоните вы под анонимом
тявкать
Представила, кака краса пишет)))
рукиЖимолости• 04 апреля 2015
Ответ дляФісташкове морозиво
Постараюсь більше триматись. Але інколи просто хочеться почути щось таке тепле і хороше, мов домашній пледик, і вірити, що все буде добре! Спасибі вам, хороші незнайомки, за оптимізм! Хочу вірити, що так і буде. Просто втомилась від чорної смуги за останні 4 роки :(
Автор,Ви не з ЗУ?
Ответ длярукиЖимолости
Автор,Ви не з ЗУ?
Так, із ЗУ : )
Здрасьтенька• 04 апреля 2015
- здесь есть глава для женщин, у которых муж-тиран. Их истории. Сайт ведет моя подруга, может быть будет полезно Вам. Вы красотка, хоть и уставшая. НО так в обычной девушке рождается мудрая женщина. Счастья!
Ответ дляЗдрасьтенька
Спасибі! Так, з досвіду ростемо! Почитаю обов´язково!
Губка Боб• 04 апреля 2015
Автор, Вы очень миленькая! Все у Вас будет хорошо! Бог дает испытания сильным...
Атаманша• 04 апреля 2015
Ответ дляРедиска Я
Ну колiться, Франкiвськ?
та да, отвечала уже Автор
фото 2

Спасибі ще раз усім! Питання, як і обіцяла закриваю. Висновки зробила, за порада подякувала
chimbunchamcha• 04 апреля 2015
Я бы сказала так. Замучена вы до 35, но видно, как не крути, что вам и тридцатника нет.
Согласна с девочками, очень приятная вы, милая.
Yagodka007• 04 апреля 2015
А я б сказала 25-27, тільки стомлена. А так чудово виглядаєте!!! Трохи відпочити і позасмагати, то взагалі будете цукерочка!!! А якщо хочеться поексперементувати з зовнішністю, то я б зробила класичне каре.