Перемелица• 04 апреля 2015

Хто носить таке взуття zara важкі вони ?

Цікавить чи вони важкі на нозі?
І якщо вам не подобається взуття .не пишіть фу,бе і тому подібне)Давайте залишатись людьми в будь якій ситуації.
Цікавить саме така моделька взуття.Наперед дякую )
100pudov• 04 апреля 2015
Черкать и задевать подошвой с каблуком точно будете с непривычки...

автор Перемелица • 04 апреля 2015
Ответ для100pudov
давно шукала такий стиль,знайшла по скидці,але сумніваюсь чи вони важкі .чи ходити в них комфортно...
Aisha1• 04 апреля 2015
я люблю Зару, очень комфортная обувь , беру кожу всегда. Массивные сандали купила на танкетке, думала кандалы будут, но нет очень удобные и легкие!
автор Перемелица • 04 апреля 2015
Ответ дляAisha1
Продавець запевняє що для даної модельки вони відповідають повністтю як для своєї ваги.Хочу брати і сумніваюсь
Aisha1• 04 апреля 2015
Ботики есть заровские, вообще люблю в машину одевать для вождения, тоже массивная подошва , мне нравиться)))Но не как балетки будут, это точно)))но вполне комфортные, на края ноги подкачаете))
автор Перемелица • 04 апреля 2015
Ответ дляAisha1
Дякую Я в нас в магазині не була дуже давно,є такі модельки в нас,можливо хтось ціну знає ?
Aisha1• 04 апреля 2015
http://www.zara.com/ua/ru/обувь-и-сумки/женщины/об... Вот сайт офиц укр, пошукайте, поймете примерно цену.