Ната26аа• 06 апреля 2015

хто родив з епідуралкою? яка ціна?

Чи варто брати епідуралку...???
olyaS• 06 апреля 2015
я брала, мені дуже сподобалося . правда я родила в Тернополі , тут розцінки зовсім інакші.

BitterPoison• 06 апреля 2015
стоит. да вы и сами потом в процессе поймете :) Я была настроена рожать без. но в процессе мы брали. две дозы. обошлось в 1200 грн. 2011 год.Киев
Анна Sorority Club• 06 апреля 2015
А всё же, какая цена? Потом среднюю посчитаем...
Kuala• 06 апреля 2015
в 2012 3 роддом в эпидуралке врачи отказали, хотя осень просила и денег предлагали...
ЛеськаЯ• 06 апреля 2015
в 1 роддоме в 2012 была 1000 гр
автор Ната26аа • 06 апреля 2015
Ответ дляolyaS
Я тоже з Тернополя???
marelka• 06 апреля 2015
Платила 700 грн в 2011-м году, Киев. Понравилось.
Beatrix• 07 апреля 2015
Девочки, кто рожал с эпидуралкой, расскажите про ощущения. Насколько легче с ней? Каким образом ее вводят? Не боялись побочных эффектов?
severceva• 07 апреля 2015
1 роддом Київ
2500 грн.

severceva• 07 апреля 2015
Ответ дляBeatrix
Не знаю як без неї...пологи перші, але в мене і не питали чи я хочу, бо почала втрачати свідомість від болю...тож лікар сказав ,або епідуралка, або кесарево) Рішення прийняв чоловік - за що йому і дяка)
Схватки під епідуралкою не відчувались...трохи трясло лише, а от потуги прочусвувала повністю. Хоч і вводять її так аби лише на годину вистачло..проте я за 40 хв після введення народила вже) Всього пологи були 2 години від перших схваток...дуже ’стремітельні’...того і такі болючі)
Як вводили не памятаю, але якщо зрівняти зі схваткою...то таке...комарик вкусив).
irisha03• 10 апреля 2015
4 місяці тому 1200 грн. Київ Червоний хутір. Не жалію, що взяла.
Beatrix• 20 апреля 2015
Ответ дляseverceva
Спасибо большое :)