Жена брата Админа• 10 апреля 2015
кто читал мужа смс ки?
я однажды прочла мужа смску и была очень удивлена написано привет зайчик когда заедишь к нам мы скучаем, спросила у него это что он говорит что давал кому то телефон и тот кто-то отправлял смс , что мне теперь думать муж никогда и никому ни при каких обстоятельствах не давал телефон в чужие руки
Кубик Рубика• 10 апреля 2015
ага, если бы чужой писал, то была бы подпись - такой то . Да и в основном просят позвонить с чужого телефона, а не смс отправить. А так - разводит вас
Пурген• 10 апреля 2015
ну и бред, он получше отмазку придумать не мог? интересно только кто это МЫ? любовница с манией величия? или любовница с ребенком?
ЛисАпедная• 10 апреля 2015
Ответ дляПурген
это оно и ото между ног у него/нее
Каркуша Клара• 10 апреля 2015
Ответ дляПурген
не. любовница и её киска
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
да мне бы то же было смешно если бы у меня не было такой ситуации
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
Ответ дляАнонимарик
ОН 100% ВАМ ВРЕТ ЭТО ЖЕ ОЧЕВИДНО!!!
и что делать в таком случае
КротоТо• 10 апреля 2015
Ответ дляАнонимарик
ОН 100% ВАМ ВРЕТ ЭТО ЖЕ ОЧЕВИДНО!!!
И что делать? Факта измены нет.
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
Ответ дляКротоТо
И что делать? Факта измены нет.
своими глазами не видела , за ним бегать не могу по пятам трое маленьких деток
Море Счастья• 10 апреля 2015
Ответ дляЖена брата Админа
понять и простить!!!
КротоТо• 10 апреля 2015
Ответ дляЖена брата Админа
и что делать в таком случае
Ну вы же не будете разводиться из-за смс? У моего похлеще было, а он мне я тебе не изменял. Ну я им понаписывала, а они мне мы друзья, а одной от его имени написала гадости.
Юпитерная• 10 апреля 2015
У моєї подруги була комічна ситуація.Приходить чоловік додому,телефон виключений.Вона включила приходить смс’Я не можу тобі цього пробачити ,ти зробив свій вибір живпи краще з нею’.Звісно ,сльози скандал.Результат-його друг справді звонив до своєї любовниці з його номера,вона потім довго назвонювал на номер її чоловік.але той друг не хотів з нею розмовляти тому вони і вирішили відключити телефон.Іноді реальність не те що малює нам наша уява.
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
Ответ дляЮпитерная
да я не пойму верю я ему или просто хочу верить ,я его очень люблю и детки у нас , хотя дети ни когда ни кому не мешали
Юпитерная• 10 апреля 2015
Ответ дляЖена брата Админа
Ви готові зруйнуати сім´ю через власні амбіції?Навіть якщо і він це написав,раз йде у відказ значить він вас цінує.Ам зруйнуєте шлюб знайдеться та яка швиденько забере під своє крило і їйбуде всеодно кому і які він пише смс.
Заикальница• 10 апреля 2015
от сука ваш чоловік. полюбому на кур...у гроші тратить, а в дома ТРОЄ дітей і жінка .... треба йому якесь падло зробити... лишайте його побільше з дітьми, як не як він батько! ідіть в перукарню, манікюр..може якісь подруги є - на каву... Тій ’кісці’ не сподобається що він з дітьми а не з нею... сука....мені вас жаль. істерик не закатуйте, а то мама з 3ма дітьми.. (важко). краще по хитрому . і не кажіть йому що не повірили - тіпа ви не знаєте.
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
Ответ дляЗаикальница
а душе так горько что не плакать хочется , а выть , от безисходности
Заикальница• 10 апреля 2015
....це життя, успокойтесь! є люди в яких вмирають родичі, і не дай Боже хворі діти чи каліки... а ця с-ція не смертельна. майже кожен проходив через це! попроще! хто знає що чекає вас коли ві вийдете з дикрету, чи попадете під ’стрілу’ долі... от тоді і відомстите! а зараз - діти! ходіть більше разом гуляти, в гості, на пікнік, на шашлик - так щоб йому було весело, і щоб в нього не було часу на когось іншого -- гімно саме відстане (вибачте). просто дуже ненавиджу жінок які знаючи що в чоловіка сім’я - пригають в штани.. сама вірна. а чоловік - тільки надіюсь. Тіштеся життю!!!
Жена брата Админа
• 10 апреля 2015
Ответ дляЗаикальница
спасибо вам за советы наберусь терпения