Значит надо• 13 апреля 2015

До коли буде відбуватися беззаконня у структурі Укрзалізниці?!

В мене таке питання: до коли буде відбуватися беззаконня у структурі Укрзалізниці?! Чому в напрямку Львова на 29 та 30 квітня нема жодного квітка ні з Харкова, ні з Запоріжжя, ні з Дніпра, ні з Бердянська. Є тільки квітки на інтерсіті з Києва, де ціна у два рази більша. Відстежували квітки жодного дня, починаючи з 20 березня.
Неновая почта• 13 апреля 2015
За тридцять днів починають продавати білети. Дають з 8 годин ранку і тільки один вагон на онлайн продажу. Треба встигнути. деколи розбирають за 15 хвилин, як на Пасху, деколи ще є до обіду. Я так брала на Гробки їхати з Києва. Почала моніторити за 50 днів.

Я_канеша_извиняюсь• 13 апреля 2015
Наверное после приватизации братом Порошенко Все документы уже подготовлены. остались последние шаги. Подождите - может быть что-то и наладится конечно, вот только наверное цены нас потом добьют
автор Значит надо • 13 апреля 2015
Ми з чоловіком також почали відстежувати заздалегіть, їх зовсім не давали
ТАЗератти• 13 апреля 2015
ну вы очнулись:)))
у нас на Франковск давно 8 билетов лежат(едем компанией)
с Киева должны дать доп поезд с дня на день. караульте. может и с вашего направления будет
На привозе• 13 апреля 2015
такое было есть и будет
автор Значит надо • 13 апреля 2015
Ответ дляТАЗератти
ну вы очнулись:)))
Читайте внимательно, очнулись еще в марте, их изначально не продавали
ТАЗератти• 13 апреля 2015
нашла 27 апреля 18 пасажирских мест с Харькова