Пусин Кукин• 14 апреля 2015
облилась кипятком що робити???підскажіть
облилась кипятком, попекла руку, живіт і ногу, пухирів не було, но дуже сильно пече, намазалась пантенолом, но ще гірше стало пекти,взяла руку обмотала бинтом і полила декасаном, стало трішки легше, но зараз знову починає пекти. в лікарню не можу поїхати, бо немає з ким лишити дітей. хто знає що можна ще зробити щоб легше стало, підскажіть будь ласочка.
Мексиканочка• 14 апреля 2015
викликайте швидку, вам оброблять на місці. Краще під прохолодну воду всі опіки поки що.
культУра• 14 апреля 2015
Ответ дляпионерка_маша
сиру картоплю на рану бистро
+1. и постоянно енять сырую картошку, когда потемннетт. много-много сырой картошки
Братья Капли• 14 апреля 2015
позвоните проконсультируйтесь на скорой - они приедут, если что - откажитесь от госпитализации и все.
Мексиканочка• 14 апреля 2015
моя свекруха обварилася, консервувала огірки і бутлю тріснув прям на неї, теж не хотіла швидку, а потім лише дякувала. на госпіталізацію теж не їхала.
пионерка_маша• 14 апреля 2015
Ответ длякультУра
да!!!!работает 100%!
Не стесняюсь• 14 апреля 2015
белок яичный смазывать только сразу нужно, я недавно тоже руку облила кипятком (( сочувствую
Пусин Кукин
• 14 апреля 2015
Ответ дляМексиканочка
швидка не хоче їхати, бо сказали нічого серйозного не сталось, тем-ри немає, значить все добре
Нашли в капусте• 14 апреля 2015
мне свекровь в таких случаях советует прикладывать лист капусты (предварительно чуть отбив его, чтоб сок лучше пустила). Но в первую очередь конечно же холодная вода
Мексиканочка• 14 апреля 2015
Ответ дляПусин Кукин
от редиски....
під прохолодну воду як мінімум на 30-40 хв, поки не локалізувався опік, він поки що проходить усередину. потім пантенолом.
Самая СоветЧиваЯ• 14 апреля 2015
Я руку обожгла, ели выдерживала
Приехала скорая так обезбаливающий колола
Под холодной водой
Когда боль стихнет - Пантенол
Держитесь
Под холодной водой
Когда боль стихнет - Пантенол
Держитесь
Жидкость для снятия глаз• 14 апреля 2015
Пантенол,Сырой картофель!
Но ни в коем случае МАСЛО!НЕЛЬЗЯ
Поправляйтесь!А завтра к хирургу
Но ни в коем случае МАСЛО!НЕЛЬЗЯ
Поправляйтесь!А завтра к хирургу
Анонимарик• 14 апреля 2015
Холодная вода или лед из морозилки, бинт снять. Ожоги кипятком очень коварные.
Мексиканочка• 14 апреля 2015
пухирі при опіках потім з’являються. Якщо вони вологі, то дійсно левоміколь для того, щоб не загноїлися.
Хорошенькая• 14 апреля 2015
пантенол пена с прполисом, нанести как можно скорее. есть в любой аптеке
Мексиканочка• 14 апреля 2015
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Пантенол,Сырой картофель!
Но ни в коем случае МАСЛО!НЕЛЬЗЯ
Поправляйтесь!А завтра к хирургу
Но ни в коем случае МАСЛО!НЕЛЬЗЯ
Поправляйтесь!А завтра к хирургу
ну не можна поки що пантенол. він заживляє, а людині треба, щоб шкіра більше температури віддавала.
Ответ дляМексиканочка
Не буду с Вами спорить!Мама обожглась-сразу картошку,а в скорой,и потом хируг сказал Пантенол
Цветочница• 14 апреля 2015
Я спасалась при ожогах нанесением пенки из простого хозяйственного мыла, даже пузырей не оставалось .
Зубачистка• 14 апреля 2015
Мазать сырым белком пока не пройдет чувство жжения. У меня способ намбе 1.
Пусин Кукин
• 14 апреля 2015
Ответ дляХорошенькая
пантенол нанесла, спочатку легше стало, а потім дуже сильно пекти почало.
Пусин Кукин
• 14 апреля 2015
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я руку обожгла, ели выдерживала
Под холодной водой
Когда боль стихнет - Пантенол
Держитесь
Под холодной водой
Когда боль стихнет - Пантенол
Держитесь
від води холодної легше стає на трошки часу
Мексиканочка• 14 апреля 2015
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
я теж не буду, читала в декількох статтях з першої меддопомоги, що спочатку охолодити 15-20 хв, а потім вже пантенол. Якщо одразу пантенол, то піна створює повітряну подушку, яка затримує тепло і всі калорії ідуть далі всередину тканин, поглиблюючи опік.
Пусин Кукин
• 14 апреля 2015
Ответ дляМексиканочка
от редиски....
від води легше стає на трошки часу.