ХуАнита• 15 апреля 2015
девушки, кто продажами занимается,а где лучше у вас продается?
в контакте, на кидстафе, на олх, на клумбе или еще где-то?
Результат:
вже голосів:
54 (54.55%)
кидстафф
18 (18.18%)
олх
11 (11.11%)
клумба
9 (9.09%)
вконтакте
7 (7.07%)
клубок
Наизнанку• 15 апреля 2015
в контакте у меня продается в разы лучше, но там уже люди ждут и знают что по пятницам в определенное время у меня обновка.
Капитошечка• 15 апреля 2015
Свій інтернет магазин + кідстаф. З олху за рік була аж одна продажа, решту по нулям.
Чупа-чупс• 15 апреля 2015
Примерно за полгода на клумбе 1 продажа, ОЛХ - 2, аукро и клубок - 0. А на кидстафе все хорошо )
Кидстаффовна• 15 апреля 2015
продаю только на КС и в контекте есть группа, но не для продаж, иногда выставляю некоторый товар на ОЛХ. Дорогие вещи 90% проданы через ОЛХ
Кисельная барышня• 15 апреля 2015
свой инет магазин+сландо
кидстафф-так себе-но я здесь только 6 месяцев-было 10 продаж
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляНаизнанку
у Вас большая группа?
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляЧупа-чупс
если не секрет, что продаете?
Наизнанку• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
у Вас большая группа?
У меня не группа, а страничка. В группе не продается так .
Добавляю людей каждый день. Наработано всего 200 человек, но мне хватает! Люди берут
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляНаизнанку
ничего себе, это отличный результат. а какой товар, если не секрет?
Наизнанку• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
Новые детские вещи и б/у, + мои рукоделия ( плету браслеты и ожерелья из проволоки)
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКапитошечка
а Вы продвигаете свой магазин? контекстной рекламой?
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКисельная барышня
свой инет магазин+сландо
продвигаете магазин в гугл?
Чупа-чупс• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
если не секрет, что продаете?
Женская одежда в основном. Иногда обувь, но на обувь СП собираю.
Кисельная барышня• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
продвигаете магазин в гугл?
продвигала предыдущие пять лет-последний год-нет-абсолютно-нет средств для вложений и не хочется вкладывать,уже по накатанной--постоянные клиенты есть,
и надолео так все до ужаса-вечный геморр--сидишь день выставляешь товар,утром свежие прайсы-сидишь след день-прячешь-чего уже нет на остатках(((
Значит надо• 15 апреля 2015
Ответ дляДелиВерка
Олх
На OLX новое или б/у продаете?
И подскажите, надо только в своем городе давать объявления или можно по разным регионам кидать?
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляЧупа-чупс
спасибо
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКисельная барышня
как я вас понимаю - у меня тоже вечный гемор))) зато у вас клиенты по накатанной
Кисельная барышня• 15 апреля 2015
Ответ дляЗначит надо
На OLX новое или б/у продаете?
я на салндо--и новое и б-у--по всем регионам,Крым отпал--50% постоянных клиентов ушло((((((((((((((((((((((((((((((((((
Значит надо• 15 апреля 2015
Ответ дляКисельная барышня
Да, с Крымом печалька, да и не только с Крымом( А не банят, если по разным регионам давать объявления, айпи ведь видно модераторам?
Кисельная барышня• 15 апреля 2015
Ответ дляЗначит надо
неа--ни разу не было такого-на сландо продаю уже 5 лет,сейчас ввели ограничения на количество объяв,я не доплачиваю,и так продается
Значит надо• 15 апреля 2015
Ответ дляКисельная барышня
Спасибо за информацию
Кисельная барышня• 15 апреля 2015
Ответ дляЗначит надо
Спасибо за информацию
отличных продаж Вам!!!
Сосредотачивайтесь на том--что хотите получить в своей жизни--это чудо из чудес ==визуализация!
Капитошечка• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
Ні копійки за рекламу не заплатила. Просувала в гугл виключно методами SEO, самостійно, лише власний час потрібен. За десятком запитів вже в ТОП-10 гугла, в день заходить в середньому кілька десятків відвідувачів. Сайт існує менше року.
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКапитошечка
методами сео - це наповнення, тобто правильні описи товарів? правильно я розумію?
Капитошечка• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
Це в першу чергу. Крім того, метатеги, статті, внутрішня перелінковка, зовнішні посилання. Загалом, якщо коротко, чим більше правильних (’сеошних’) текстів на сайті та посилань ззовні на сайт, тим краще результат.
Тільки не на ’шопопало’ треба розкручувати, а добре продумати так зване ’семантичне ядро’ - тобто той список запитів, на які будете націлюватися. Інакше вся робота насмарку. Тобто якщо виберете або нікому не потрібні слова, або висококонкурентні, то шанс майже нульовий.
Ну і останнє, сам інтернет-магазин має бути зручним (ще один важливий термін - ’юзабіліті’), товар якісним та за адекватну ціну, інакше відвідувачі будуть, а от конверсія (це який процент з відвідувачів стануть клієнтами) буде погана. В мене хоча відвідувачів ще замало, але конверсія вища за деяке середнє значення, раз на кілька днів є замовлення. А середнім, нормальним вважається, якщо купить один з сотні.
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКапитошечка
дякую Вам величезне. буду вчитись, бо грошей платити комусь за це нема поки. а Ви самі навчались? а магазин на якому движку робили? теж самі чи замовляли?
Капитошечка• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
Я програміст, профільна освіта, великий досвід.
Крім того, самі з чоловіком розробляємо сайти на замовлення, движок (CMS) теж своя розробка. Так що платити нікому майже не довелося, тільки за дизайн (дизайнери у нас на субпідряді).
Якщо надумаєте робити інтернет-магазин, при виборі движка постарайтеся не вляпатися в безкоштовні варіанти ’з підставою’, тобто такі, що у Вас на сайті буде вічно чужа реклама плюс ніколи не зможете перенести свій магазин на інший движок і на свій хостинг. Це типу укоз і тому подібні. Або зразу на своєму домені та хостингу, або хоча б щоб була така можливість у майбутньому забрати свій контент та дані. Але другий варіант я навіть не знаю, чи існує взагалі. І головне, домен щоб свій точно, а не третього рівня субдомен на чужому домені (типу як зараз масово роблять по принципу site.prom.ua і тому подібне), інакше рекламувати і розкручувати будете не себе, а той же пром.юа. Впусту все буде.
СЕО вчилася сама. Є така гарна книжка: Ашманов, Іванов ’Продвижение сайта в поисковых системах’. Її можна знайти безкоштовно. З неї варто починати, щоб зрозуміти суть СЕО на загальному рівні, але конкретних методів там немає, плюс трохи вже застаріла інформація. Після того рекомендую сайт . Якщо зразу там читати статті, то заплутатися можна легко, але після книжки вже система в голові буде, то якраз добре. Так от, саме на цьому сайті є багато методів самостійного, відповідно безкоштовного, просування сайту, причому свіженькі методи (якщо статті свіжі).
Ну а далі треба лише власну голову і добре розуміння тієї сфери, в якій планується робити продажі. Ну і як завжди, трохи везіння та інтуіції.
ХуАнита
• 15 апреля 2015
Ответ дляКапитошечка
дякую Вам величезне ще раз.. я хочу сайт робити на опенкарт. домен вже купила. думаю,сама зроблю
Капитошечка• 15 апреля 2015
Ответ дляХуАнита
Опенкарт норм.
Успіхів Вам!