ПотеряласЯ Я...• 19 апреля 2015

Дівчата мої любі підкажіть де купити нормальну курточку та плащик?

Поїхала сьогодні на Петрівку потім на Даринок нічого так і не підібрала, ціни високі і приміряти толком і не має чого. З всього приглянулося тільки 2 варіанта , але ціна більше 2000 тис. Розчарована приїхала додому. Дякую завчасно всім хто відгукнеться.
ПМСница• 19 апреля 2015
В скаймол,дримтаун. Но и там сейчас не дешево.

Я такая боевая• 19 апреля 2015
Мне такие хорошенькие вот на днях попадались на модной касте. Silvian Heach и Rinascimento. Еще подумала, что пока не актуально, но внимание обратила.
Накладные мюсли• 19 апреля 2015
какой плащ?через неделю в майках ходить будем-лето на носу
автор ПотеряласЯ Я... • 19 апреля 2015
Ответ дляНакладные мюсли
можливо, але треба купити, ви ж самі бачите яка погода мінлива
Накладные мюсли• 19 апреля 2015
Ответ дляПотеряласЯ Я...
хотя правда)

желаю удачной покупки
автор ПотеряласЯ Я... • 19 апреля 2015
Ответ дляПМСница
дякую, треба буде зїздити
автор ПотеряласЯ Я... • 19 апреля 2015
Ответ дляНакладные мюсли
хотя правда)

желаю удачной покупки
дякую