ПИПИКНУТАЯ• 26 апреля 2015
за сколько можно продать старую швейную машинку?
ПИПИКНУТАЯ
• 26 апреля 2015
Ответ дляnatochka30
Якщо Зінгер - то дорого...
Яка у Вас?
Не знаю точно. Маленькая, очень тяжелая, сверху как колпак деревяный и на ключь. Бабушка когда то шила
Секретница• 26 апреля 2015
Ответ дляnatochka30
Якщо Зінгер - то дорого...
Яка у Вас?
Я свой Зингер даром отдала, вместе с Подолкой, просто чтобы не стояли. Давненько было дело.
Секретница• 26 апреля 2015
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
Это машинка подольского завода, скорее всего, гляньте на рукаве, должен быть написан класс машины.
Рожки-да-ножки• 26 апреля 2015
Ответ дляСекретница
А могли б продати, у Львові взагалі є кафе популярне Дежавю, так от, головна задумка - це столики імпровізовані, з перевернутих шв. машинок Зінгер, ну, дуже класно і атмосфера в закладі приємна
.
Раритет, одним словом, завжди в пріоритеті...
. Раритет, одним словом, завжди в пріоритеті...
Секретница• 26 апреля 2015
Ответ дляnatochka30
.
Да кто знал, просто некуда девать было. Мне шоколадку принесли
У меня прялка осталась, а аккордеоны раритетные муж пристроил, тоже задаром. Такие мы бизнесмены
Рожки-да-ножки• 26 апреля 2015
Ответ дляopal7777
а зингер ручная сколько приблизительно может стоить?
У моєї бабці покійної була, так от моя тьотя (її дочка) комусь віддала, а вже потім ми взнали, що, як мінімум за 200-300 дол. її можна була продати по об´яві, зараз думаю трішки менше, але треба шукати хтоб купив (їх, н-д, німці купляють, це ж їхнє виробництво, + дивлячись який рік або перекупи для колекціонерів), але, однозначно, покупець знайдеться.
Рожки-да-ножки• 26 апреля 2015
Ответ дляСекретница
Ми такі ж, я колись хлопчакам з гаража (по доброті душевній), поки чоловіка вдома не було - віддала на метал 4 залізні каністри, думаю, чого стоять-пиляться - виявилось, вони йому були потрібні і він їх десь купував
, але хоч діти морозиво купили (напевно)
Рожки-да-ножки• 26 апреля 2015
Ответ дляopal7777
Я, чесно кажучи, не дуже орієнтуюсь, але впевнена, що ціна не мала (ну, відносно, якщо Вам вона не дорога, як пам´ять)
Ответ дляnatochka30
да, она у меня и как память, и я все еще шью на ней, отличная машинка, хоть ей и более 100 лет, бабушкина. одно время думала электрической обзавестись, но как то уже прикипела к своей, кругом она за мной путешествует:)
Рожки-да-ножки• 27 апреля 2015
Ответ дляopal7777
Класного, Ви - молодець.
Я хоч і не шию, але, якби мала таку, то б приберегла на пам´ять.