Мечты сбываются• 27 апреля 2015

Посуда Luminarc, де дешевше купити?

Потрібно на блатворительную организацію докупити тарілки. Там в них вже трошки є Luminarc, хочеться докупити вже всі однаково. Але ціни зараз повиростали. Можливо хтось знає де дешевше можна купити чи тут хтось на кідстафі може продає посуд Luminarc, дайте будь ласка силочку. Бо ще хочу собі купити сервіз додому, то також цікаво було б зекономити))
Дякую
Клептоманка• 27 апреля 2015
заказывали отсюда , цены хорошие, минималка всего 200 грн. http://posuda-dom.com.ua/index.php
yukio• 27 апреля 2015
наберите в гугле ’Luminarc поставщик, склад’
и на пром.юа видела неплохие цены, особенно для опта.
но сейчас этот прикол: извините, цена выросла. не поймешь где дешевле ((
Blump• 27 апреля 2015
На базаре любом посуды Люминарка полно, там дешевле будет.
Интернет магазин bydetvashe• 27 апреля 2015
Берите у нас http://bydetvashe.ua/products/show/cat/430
Мэри Попкинс• 27 апреля 2015
Ответ дляКлептоманка
а Вы заказывали отсюда? Кидалова нет?
Клептоманка• 27 апреля 2015
Ответ дляМэри Попкинс
а Вы заказывали отсюда? Кидалова нет?
Да в СП с этого сайта.
Мэри Попкинс• 27 апреля 2015
а что такое СП?
автор Мечты сбываются • 27 апреля 2015
Ответ дляКлептоманка
дякую, подивилася, але ціни не сильно дешеві...
автор Мечты сбываются • 27 апреля 2015
Ответ дляИнтернет магазин bydetvashe
та в вас дорого, ті що я вибрала кругом по 19,50-20,00 а в вас по 21грн.
автор Мечты сбываются • 27 апреля 2015
Знайшла тут на кідстафі по 18,30грн./шт... Це поки найдешевше! Дякую всім хто відгукнувся і допоміг порадами