Беговая дорожка для носа• 09 мая 2015
Avon Incandessence продається в слюді чи без нього
Всім привіт.Пост створила для того,щоб пересвідчитися,як продається п\в Incandessence...в слюді чи ні?Всім дякую з відповіді)
Результат:
вже голосів:
7 (63.64%)
ні
4 (36.36%)
так
Беговая дорожка для носа
• 09 мая 2015
Ответ дляРаз одела не бу
без неї...было бы правильно.А так в слюде конечно
ви купували в слюді?
Беговая дорожка для носа
• 09 мая 2015
Ответ дляMary Каy
Маленький без
а такий флакон як в мене на фото?
Идеальная оптимистка• 26 мая 2015
автор , всегда без слюды!
ужас , что есть еще такие ’умные’ , которые пишут, что в слюде
я в шоке, как так не знать и еще вранье писать
Беговая дорожка для носа
• 27 мая 2015
Я створила цей пост тому,що мене обвинувачують в тому,що я продала б/у ПВ,бо коробка без слюди.Ейвоном займаюся давно,кожного разу Incandessence приходили без слюди.Я їй це пояснюю,але марно.Я показала їй цей пост,але вона вірить тільки тим,які пишуть,що Incandessence в слюді продається.От така ситуація...
Ответ дляБеговая дорожка для носа
пусть позвонит на гарячую линию Ейвон и спросит!!!!!!!) 057 7150585
и можете 0800 поискать в инете)