Ольга Рак• 09 мая 2015

Зарин Юрий Романович-ШАХРАЙ!!!! Допоможіть наказати.

Всім доброго ранку.
От і я попалась на шахрая. На OLX побачила оголошення велосипедика, за 150 грн. б/у і вирішила придбати. У продавця було багато різних обголошень.
Ось переписка:
Юра Ангелина

Срочно продам детский велосипед
Переглянути Номер оголошення: 203959716
1 трав., 12:27 Ваше повідомлення
Доброго дня. Ще продаєте? Інтаймом пересилаєте? Дякую.
Прочитано 1 трав.
1 трав., 12:27 yura.zarin - Такого користувача не існує
Добрый день!Да!!!
1 трав., 12:29 Ваше повідомлення
Дефектів точно немає? Робочий?
Прочитано 1 трав.
1 трав., 12:33 yura.zarin - Такого користувача не існує
Полностью рабочий без дефектов,в описании написано!
1 трав., 12:35 Ваше повідомлення
Давайте реквізити. Сьогодні проплачу.)
Прочитано 1 трав.
1 трав., 13:03 yura.zarin - Такого користувача не існує
Вот моя карточка Фидобанка "Штука" ,пополняется через терминалы айбокс и изипей ,по номеру карты и по ид карты,вот номер карты : 5179 6311 1159 5787,или же по ид карты : 252 651 530 3071 (лучше пополнять через ид,не берется комиссия) ,все довольно просто!Подхожите например к терминалу айбокс,нажимаете "банки и страхования,потом ищите в списке Фидобанк(Fidobank) ,нажимаете и далее будет "Пополнение на карточку Штука",нажимаете и пополнение по ид,или номеру карты на Ваше усмотрение!Если потребуются какие то данные(номер моего телефона или же ф.и.о) номер указан,Зарин Юрий Романович )!Договорились!!!
1 трав., 17:47 Ваше повідомлення
Проплатила. Відправляти: м.Вишгород, Інтайм - одне відділення, Лихолат Ольга, 0933699220. Дякую.
Чекаю номер накладної)
Прочитано 1 трав.
1 трав., 17:48 Ваше повідомлення
Номер квитанції про проплату: 1512063248. Термінал:8754005
о 17. 34 год.
Прочитано 1 трав.
1 трав., 20:51 yura.zarin - Такого користувача не існує
Принято!

А вчора заходжу написати йому де велосипед, і в шоці профіль видалено.
Я розумію, що сума не велика, але купляла не собі, а для дівчинки сироти, яка жеве з бабусею у нас в селі.
Я знаю, що тут є багато дівчат, які творять чудеса в пошуках таких людей у соц сітях, або іншої інформації про них.
Можливо ще були обмануті?
Буду писати точно заяву в міліцію!
Всім ДЯКУЮ!!!
angelona• 09 мая 2015
Я в шоке....в людей вообще совести нет....

neverova• 09 мая 2015
вот козлы!еще и на детских товарах наживаются!
Galina2210• 09 мая 2015
Им все равно на ком ’нажиться’... А вам,автор, совет на будущее - просите наложку или ссылку на отзывы, или созванивайтесь
petrywka• 09 мая 2015
У мене схожа ситуація, збираю інфу про козла по максимуму
автор Ольга Рак • 09 мая 2015
Ответ дляGalina2210
Я розумію(( Але повірила, бо жодного разу не обманювали.
автор Ольга Рак • 09 мая 2015
Ответ дляpetrywka
Вас так само він обманув?