опис до посту 18643
фото 1. Легкі літні джинси р.приблизно 110. Заміри ОТ -60 см, довжина від пояса по штанині -62 см.; довжина по штанині с середини 43 см. Талія регулюється
фото 3-4 джинси на пізню весну -літо Р. приблизно 110. Заміри:ОТ -58 см, довжина від пояса по штанині -65 см.; довжина по штанині с середини 45 см. Талія регулюється
фото 4 .Джинсы фірмові iDO
Ростовка 110/5а, ззавуженні до низу ,колір темно-синій с серым відтінком. ОТ -65 см, довжина від пояса по штанині -64 см.; довжина по штанині с середини 47 см. Талія регулюється