Телефон Рубика• 15 мая 2015

А ви би вийшли заміж за іноземця (європейця, не турка чи араба)?

В країні повна жо...а і от появиласьу мене ідея тікати звідси всіма можливими способами, і заміжжя в тому числі. Мені 26 років, розведена, дитина 2 роки, нормальна зовнішність і фігура, були би гроші на себе, може би взагалі була красотка. Але грошей для себе ноль. Вже більше року шопінг і велика радість для мене це покупки на секонд хенді, з роботою взагалі напряг, з початком кризи почали ходити не на повний день, з/п відповідно скоротили, що вже навіть вигідніше подати документи на всі можливі соц виплати і досиджувати декрет дома. коротше не життя і навіть не існування, а боротьба за виживання.І от декілька місяців тому познайомилась з іноземцем із західної Європи,зустрілись один раз, на днях має бути друга зустріч.Не сказала би що він мені дуже сподобався і що я прямо закохалась, але я йому дуже сподобалась і по його словам він закохався.Він не мільйонер, звичайний середньостатистичний європеєць, також розведений, має двох дорослих дітей і набагато від мене старшій, майже в два рази. От тепер думаю, якщо все з ним складеться і він запропонує одружуватись і переїжджати в його країну, варто чи ні? З одного боку вся ця безвихідь в країні і відчуття темного тупика, а з іншого боку, повна незвіданість того, що може бути у іншій країні.Як би поступили ви на моєму місці?
Результат:
вже голосів: 61
28 (45.9%) так, вийшла би заміж за іноземця, тікати звідси подалі і поскоріше.
18 (29.51%) вийшла би заміж за іноземця тільки якщо була би впевненя на всі 100 у своїх почуттях до нього
7 (11.48%) важко відповісти
4 (6.56%) залишилась би в Україні
4 (6.56%) результати
автор Телефон Рубика • 15 мая 2015
Ответ дляИзЮмрудная
Ищите вариат получше. Помоложе и без детей. Вам же всю жизнь на него потом смотреть! Нельзя выходить замуж только для того что-бы уехать. Как вы потом будете ложиться в кровать со стариком? Я сама сейчас в размышлениях. Но мой немец всего на 7 лет сташе и без детей так что я могу родить парочку своих. Мне кажется максимально возможная разница для брака до 10 лет.

У меня уже есть ребенок, больше рожать не хочу, тем более заграницей, сразу пару лет, которые можно посвятить учебе иначалу карьеры, отпадают, а пойдут на беременность, роды и воспитание ребенка.

ИзЮмрудная• 15 мая 2015
Ответ дляТелефон Рубика

Там как раз не отпадут. Можно поработать год и если уходить в декрет и получать 70% от зарплты год и 180 евро на каждого ребенка до совершенолетия. На вашего тоже. А через год можно отдавать в садик и дальше работать. Есть еще выплаты на няню. У меня подруга в 2 года отдала в садик и работает.
ИзЮмрудная• 15 мая 2015
Ответ дляТелефон Рубика

Если просто что-бы выехать и развестись когда попадется вариант получше тогда можно. А вы готовы к бумажной волоките? Нужно собирать доказательства для посольства. И для визы невесты нужен сертификат о знании языка на уровне А1. Его получают в Гёте институте. Я если решусь буду идти на летний суперинтесив. Я знаю французский и английский. Но изучение немецкого нагоняет тоску. Чего стоят слова длинною в строчку.
Кукарачка• 17 мая 2015
а чего кацапа не рассматриваете?