Не обижаюсь• 19 мая 2015
зайдіть дівчатонька!!!
Підскажіть як розібрати чи шкіряна сумка чи ні? Купила сумку і щось розгубилася!!Вона каркасна,не мягка. Важко оприділити. Ціна питання 1800грн,віддали за 1700грн
Изподтишка• 19 мая 2015
я поджигать предлагаю на рынке. Те кто знают что это кожа - не бояться. Остальные бегом отговаривают.
Не обижаюсь
• 19 мая 2015
Ответ дляGaleTTa
а пахнет чем?
шкірою пахне,но таке враження що пресована
Не обижаюсь
• 19 мая 2015
Ответ дляИзподтишка
не пробувала,а вдруг згорить?
Не обижаюсь
• 19 мая 2015
Ответ дляivnata
Пізно! Носіть із задоволенням і думайте, що то таки шкіра)))
чому пізно?піду здам
Не обижаюсь
• 19 мая 2015
Ответ дляМанька Галченок
не факт
мм.да і я так думаю! Може в шкіряному ательє підскажуть?