В першу чергу цікавить бісер, бажано чеський, але можна й інший, тільки щоб рівненький. І щоб відносно недорого, і вибір хороший.
Якщо хто знає такі магазини в Києві, напишіть, будь-ласка, де вони знаходяться.
Мастер Пис• 23 мая 2015
Очень классный магазин Маковка на Петровке ( напротив магазина Мегамаркет)
Вот их сайт:
Брала у них и бисер (чешский) и всякие заготовки для рукоделия.
Вот их сайт:
Спелый баклажан• 23 мая 2015
на Петровке на книжном рынке был вагончик с такой продукцией. Если магазин еще существует, то цены там были хорошие.
Ответ дляСпелый баклажан
А трохи зорієнтувати можете, де саме цей вагончик? Ну хоча б ближче до виходу з метро, чи далі, який саме ряд, в глибині чи ближче до вулиці? Чи хоч як він виглядає, може написи якісь є?
Спелый баклажан• 23 мая 2015
Ответ дляznumi
ой, я там не так часто бываю, и в этом магазинчике была давненько.
Если смотреть на книжные ряды, то по правую руку в конце рядов, там прямо вагон, из вагона сделан магазин, за магазином ж\д дорога проходит.
Извините, более внятно не подскажу. Просто, когда нужно было дочке к свадьбе покупать для украшений всякую мелочевку в виде лент и других аксессуаров, там были самые приятные цены. Илюдей в магазине много, мелкие оптовики, насколько я поняла.
Ответ дляСпелый баклажан
Як від метро дивитися на книжні ряди?
Там ще в кінці, майже перед залізною дорогою, такі ряди зі старими книжками починаються (у всякому випадку, раніше були, можливо, зараз щось змінилося), десь перед ними, виходить?
Спробуємо знайти, дякую.
Спелый баклажан• 23 мая 2015
Ответ дляznumi
Як від метро дивитися на книжні ряди?
Спробуємо знайти, дякую.
оййй, я подсказчик прямо никакой, не вспомню точных примет, к сожалению.