Томатико• 25 мая 2015
Що порадите?
Дівчина віддавала дитячі речі,я попросила для доньки,сказала відправить укрпоштою,я оплатила доставку,а вона не відправляє .15 травня сказала що відправить на днях ,а коли в мене буде можливість щоб я оплатила лоставку.Я оплатила 18, а 20 запиталась чи вона відправила,сказала що чекає пакети укрпошти,бо без них не приймають.
Сьогодні 25, і незручно надоїдати,і вона не пише що порадите?Наче не багато 10 грн.,але обідно...