Кондуктор трамвая• 27 мая 2015
Допоможіть знайти жіночі прості маєчки на літо, не боксерки
Я вже до розділу Ищу зверталась - він мені не допомагає. Допоможіть знайти маєчки тільки не боксерки (зазвичай всі гарні спереду виявляються на спині боксерками), можливо хтось недавно купував чи знає перевірених продавців. дякую!
Кондуктор трамвая
• 27 мая 2015
Ответ дляmaleno4ka
Заходите ко мне, помогу
Дякую, а можете скинути посилання, де у Вас шукати маєчки?
Прилипало• 27 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
Звідки Ви?
В Ашані классні майки від 60 грн
Кондуктор трамвая
• 27 мая 2015
Ответ дляПрилипало
Звідки Ви?
В Ашані классні майки від 60 грн
з Київської області, Ашана в нас ніде нема, в Київ не їжджу)
Кондуктор трамвая
• 27 мая 2015
Ответ дляsvetlanavd
У меня есть жёлтая Германия,недорого.Вам какой размер нужен?
S розмір )
Прилипало• 27 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
жаль, там очень классние майки я себе взяла, видела одна женщина на продажу даже гребла)
я говорю зачем Вам так много?)
она говорит у меня магазин за Киевом))
я говорю зачем Вам так много?)
она говорит у меня магазин за Киевом))
Кондуктор трамвая
• 27 мая 2015
Ответ дляжар-птица Нюра
майки есть у меня, пишите, или создавайте в разделе ИЩУ запрос :))
В Ищу вже задавала питання, мені нічого не підійшло. можете відкритись, щоб Вам написати можна було.
svetlanavd• 28 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
S розмір )
посмотрите вот эту https://www.kidstaff.com.ua/tema-13499858.html