Как нефиг делать• 28 мая 2015
Потрібен менеджер по продажам приборів
Робота в центрі міста, ст. метро Палац Спорту
Зп від 4500 + проценти від продажу
Молодий колектив, лояльне керівництво, офіційне працевлаштування і заробітня плата.
Сайт Товариства
Інформування про наявність Товару, контроль поставок товару, пошук нових клієнтів, супровід та ін.
Якщо Вас зацікавила ваканція резюме відправляйте на електронку: Vita@mazurs.com.ua
Зп від 4500 + проценти від продажу
Сайт Товариства
Как нефиг делать
• 28 мая 2015
Ответ дляМарусіччка
Какой график роботы?Возраст?Активные продажи? холодные звонки?
з 9 до 18
25-40 років
Продажі будуть активні
Щодо дзвінків о це продажі без особого навязування, здибільшого потрібно буде розсилати комерційні пропозиції
25-40 років
Продажі будуть активні