ПробілНеПрацює• 19 апреля в 08:44

Хто працює інтелектуально - Ви читаєте художні книги?

Я весь робочий день в переписках, договорах, файлах.. і після роботи чи вихідні у вільний час (його не багато, бо сама виховую дитину, тому це після 21-22 в основному) просто тичу серіали.
В декреті я читала дуже багато (1-2 книги в тиждень). Що це зі мною?... відпусток в мене нормальних немає пару років. Але книги це ж також кайф і відпочинок. Чому мені не йде..
Майская киска• 19 апреля в 08:49
Читаю. Вы начните, потом само пойдет

Пустощі-веселощі• 19 апреля в 08:51
Теж не йде. Дивлюсь серіали. Переважно детективні. Іноді фільми
Летала_НаМетле• 19 апреля в 08:53
Не могу не читать. Как-то пытаюсь выкроить время даже если сильно загружена. сериалы рилсы - они меня как-то отупляют что-ли, я потом ничего не помню что я смотрела. а то что читала помню
Бубль Гум)• 19 апреля в 08:54
Коли? На книжки час треба, а його немає й так(( Заспокоюю себе тим, що, мабуть, все, що мені потрібно, я прочитала, коли навчилася читати))
Нульовий сантиметр• 19 апреля в 08:59
Бо це треба любити. 😂🤦 Ви від природи не інтелектуал, з народження, а роботяга, але вас за шкірки тримають в прикордонних районах учених.
Рву и мечу• 19 апреля в 09:01
Просто перейдіть на фізичну працю, і книги будуть залітати на ура.
Я тут с краю постою• 19 апреля в 09:04
Я викладач. Читаю, навпаки добре розслабляє.

Большой секретик• 19 апреля в 09:26
Читаю, расслабляет мозг. Другой вопрос, что иногда сил на что-то тяжелое типа «Тигроловов» не хватает и читаю что-то попроще.
Виниловая пластинка• 19 апреля в 09:38
Ні. Мені вистачає професійної літератури. Все що хотіла, я прочитала ще в школі. В батьків була чудова бібліотека.
Після інституту майже не читаю.Буває,але вкрай рідко.І фільми не дивлюсь.Натомість весь вільний час це перебування на природі,парки,прогулянки,спілкування з дітьми,друзями.Вихідні-подорожую містом,різні локації,або за місто.З весни до осені ще й відкритий спортмайданчик на березі Дніпра.Читати просто не вистачає часу.
Можу брикнути• 19 апреля в 09:41
Много лет работала доцентом в университете, я кандидат наук. Времени хватало только на специализированную литературу, научные публикации, исследования и тд. Летом могла только художественную книгу почитать и то не долго, еще месяц необходим был для подготовки новых материалов к учебному году. У меня дисциплины были такие, что постоянно нужно быть в тренде и актуальной. С начала войны уехала, сейчас работаю в другой сфере, время появилось
Сусідка зверху• 19 апреля в 09:42
Если бы не книги, не представляю, как выжить. Считаю, что жить стоит уже только для того, чтобы читать, поэтому у меня не стоит вопрос для чего я живу))
Ондатрова шуба• 19 апреля в 09:51
Читаю по пути на работу и обратно
Голена блондинка• 19 апреля в 10:08
Ответ дляМайская киска
Читаю. Вы начните, потом само пойдет
Не пошло, три начатых и не дочитанных,зато в тредс и советчицу не забыла зайти(
ПлакалаВАвто• 19 апреля в 10:47
Ніколи не читала художніх книг , мені це не цікаво
Sgreen• 19 апреля в 13:16
На жаль, більше книг купляю ніж читаю. Нонфікшену більше ніж художньої. Загалом останні роки якщо і читаю, то літературу по своїй сфері. Книги обожнюю, а часу на них мало
Відморожена• 19 апреля в 17:22
Читаю, после 14 летнего перерыва, в детстве и до рождения детей много читала, потом стало некогда, да и интернет затянул. Но после локдауна в 2022, когда 3 дня не было света и интернета начала читать, перечитала любимые книги, единственное читаю сейчас с телефона перед сном, в основном фантастику, а ее хорошей мало
автор ПробілНеПрацює • 19 апреля в 23:44
Ответ дляВідморожена
що з фантастики любите?
Відморожена• 20 апреля в 00:11
Ответ дляПробілНеПрацює
що з фантастики любите?
Любимые - Конец вечности Азимова, Песни далекой земли, Конец детства Кларка, из нового Марсианин, Проект Аве мария Энди Уира, Дети времени Чайковски.
автор ПробілНеПрацює • 20 апреля в 13:33
Ответ дляВідморожена
дякую. я читала Азімова лише - супер.
решту обов´язково почитаю, бо фантастику люблю