Я супер-пупер• 28 мая 2015

Что должен уметь ребенок для первого класса?

В сентябре нашей девочке будет 5.Я настроена ее в школу отдавать в 7 лет.Но уже несколько дней муж меня убеждает,что нужно в 6.
Дочь вроди как знает буквы,слоги пока не идут,считает до 10,дальше не всегда правильно,плюс и минус очень плавают.В школе сейчас такая сложная программа и психологически боюсь тяжело будет усидеть столько.Как быть ,отдавать на подготовку,а там смотреть или не слушать никого и идти в 7?
Помеха справа• 28 мая 2015
Ответ дляЦветов Мне срочно
А може уже сразу с детского садика
Это как-бы не ко мне вопросы. Вчера на собрании в школе сообщили. Интересно, что будут делать с детками, которые не пройдут в 4 классе? в садик вернут?

Помеха справа• 28 мая 2015
Ответ дляЦветов Мне срочно
В першому класі перше півріччя можливо, далі ні. Але часто діти які добре підготовані потім сильно відстають.
Детки, хорошо подготовленные усваивают новую информацию, а не догоняют остальных. У нас детки сильные на подготовке, такие же сильные и в старшей школе.
Цветов Мне срочно• 28 мая 2015
Ответ дляПомеха справа
Ви розумієте різницю між ЗНО і ДПА?
Помеха справа• 28 мая 2015
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ви розумієте різницю між ЗНО і ДПА?
А Вы? ЗНО! Так вчера завуч сказал.
Помеха справа• 28 мая 2015
Следующий год экспериментальный.
Цветов Мне срочно• 28 мая 2015
Ответ дляПомеха справа
А Вы? ЗНО! Так вчера завуч сказал.
ЗНО - це зовнішнє незалежне оцінювання, ну будуть всім приходити завдання одинакові по всій Україні і що, тепер діти пишуть ДПА - кожна школа сама складає питання. В чому проблема і переживання? В мене наступний рік дитина в четвертому класі - мені всерівно як перевірять мою динину - просто контрольною, ДПА чи ЗНО,
Цветов Мне срочно• 28 мая 2015
І я вважаю ЗНО це правильно і корисно, це буде заставляти вчителів правильно ставити оцінки, а не за красиві очі. Відмінників липових стане набагато меньше.

автор Я супер-пупер • 29 мая 2015
Ответ дляЦветов Мне срочно

вы считаете лечше в 6 лет отдавать?
Цветов Мне срочно• 29 мая 2015
Ответ дляПирожкиня

вы считаете лечше в 6 лет отдавать?
В Вашому варіанті не знаю, лише в вересні шість, трошки малувата. В мене було в червні шість, зразу було ніби трошки ранувато, але тепер в третьому класі і дивлячись як діти дорослішають в наш час швидко, то вважаю що в шість повних і ніяких сім. До того ж знаю багато варіантів коли діток віддають в сім, а в старших класах проблеми, діти відчувають себе дорослішими однолітків. Я особисто вереснева - ходила зі своїм роком.