Кондуктор трамвая• 31 мая 2015

Як повернути густоту волоссю?

З віком в організмі відбуваються певні зміни, також впливають і стреси, і вагітності, і раціон харчування.
Помітила, що мої коси втратили свою густоту. Після другої вагітності багато лізло волосся, сама вагітність була дуже знервованою, в той час закінчувала універ (друга вища)- остання сесія і захист диплому, все на нервах.
Довго годувала груддю...
Мені зараз 40, довге волосся, але вже не те :(
Що порадите? Хто чим рятувався в подібній ситуації? Що допомогло?
Ну, вітамінки потрібно попити, а що втирати?
Буду вдячна, якщо поділитеся своїм практичним досвідом.
культУра• 31 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
вау...класно, але я таке не вмію хімічити, не вдалася до такого
а Ви можете допомогти накалатати таку мікстурку мені? займаєтеся цим комерційно?
і у Вас від того гарне волосся і густе? це як масочка виходить?
як часто користуватися?
дякую
комерційно вже не займаюся, я своє відправцювала поки що))
я таким чином неодноразово рятувала волосся в періоди експериментів з кольором (коли фарбувалася в червоний, потім в білявку, потім в рожевий, рудий, синій тощо)). в мене тонке біляве волосся від природи, а після таких випробувань воно було в жахливому стані та сильно випадало. був період коли використовувала просто рицинову олію з додаванням ефірних олій розмарину та гвоздики (або розмарину та мяти), але регулярно (втирала цю суміш в коріння волосся майже через день), та ефект був класний! волосся стає більш густим, товстим, еластичним, швидше росте. але додавання відповідних екстрактів дуже стимулює зростання волосся. зараз я роблю такі масочки курсами - 2 місяці намагаюсь регулярно вазюкати (три рази на тиждень), потім 2 місяці перерва.

автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ длякультУра
але якось домовитися з Вами можна було б?
на експериментальну *бормотушку*)

моя перукарка казала, що недобре масла в шкіру голови втирати, краще в саме волосся
бо утворюється плівка на шкірі і волосяний корінець задихається
obyavu• 31 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
на експериментальну *бормотушку*)

с маслами эфирными вообще надо аккуратно
автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ дляobyavu

та так
але тут дівчина рекомендує те, що використовує сама
можна було б спробувати щось *лагідне*, не дуже концентроване і не з великою кількістю активно-агресивних компонентів
на пробу
автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ дляobyavu

просто якось до 40р я не переймалася віком особливо - не було коли перейматися і змін вікових не відчувала
а тепер стала якось раптом їх помічати...це мене бентежить
бо здається все так раптово
obyavu• 31 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
та так
на пробу

тут конечно вам решать ....

я до начала применения готовых косметических средств тоже по совету др применяла самодельные масочки из натуральных компонентов и вскоре пошла и купила спец средство и была рада
obyavu• 31 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая
бо здається все так раптово

все будет хорошо ))))))) главное меньше нервов и стресса
автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ дляobyavu

дякую) життя така складна штука - без стресів не виходить))
obyavu• 31 мая 2015
Ответ дляКондуктор трамвая

anfisapetrowna• 31 мая 2015
Маска для лица с перцем, растительным кофеином,экстрактом каштана, пробуждает луковицы, активизирует кровообращение, улучшается питание корней волос, волосы быстрее растут и становятся крепче. Массаж волосистой части головы перед сном, дарсонваль на волосистую часть головы, витаминчики пейте курсом, особенно весной и осенью.
dub923• 31 мая 2015
http://ua.oriflame.com/products/digital-catalogue-... страница 28-29 как раз по скидкам.
автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ дляanfisapetrowna
перепрошую, Ви не помилилися?

...Маска для ЛИЦА с перцем...?
автор Кондуктор трамвая • 31 мая 2015
Ответ дляdub923
дякую, але це новинка
навряд чи хтось її вже випробував і зможе розповісти про результат
мене б цікавили вже застосовані методи і засоби боротьби з цією проблемою